Specjalista ds. automatyki/ młodszy automatyk ORAS OLESNO SP. Z O.O.

Szczegóły ogłoszenia

W związku z rozwojem firmy, ORAS OLESNO SP. Z O.O. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. automatyki/ młodszy automatyk

Oferujemy:
• Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
• Pakiet socjalny

Zadania:
• Bieżące usuwanie awarii maszyn linii produkcyjnych
• Programowanie sterowników PLC
• Udział w realizowaniu przeglądów oraz konserwacji maszyn zgodnie z harmonogramem
• Analiza awarii linii produkcyjnych
• Zapewnienie utrzymania ciągłości pracy oraz sprawności maszyn i urządzeń w zakładzie

Oczekujemy:
• Wyksztalcenia średniego lub wyższego technicznego (preferowany kierunek automatyka i robotyka)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku lub pierwszych praktyk w obszarze automatyki
• Umiejętność programowania sterowników PLC - mile widziane
• Posiadanie uprawnień SEP
• Dobrej organizacji pracy
• Umiejętność pracy w zespole
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: bozena.bronder@orasgroup.com

To ogłoszenie zostało wyświetlone 153 razy.