Prezentujemy zdjęcia Mirosława Dedyka ze spotkania ze św. Marcinem, które odbyło się w piątek 15 listopada w Oleśnie.
tematy Mirosław Dedyk
Super sprawa !!! Takie sposoby przekazu są trafione w dziesiątkę! Dzieci zapamiętują łatwo żywe obrazy! Gratuluję parafii takiego przedsięwzięcia ewangelizacyjnego.
Zapamiętaj moje dane w tej przeglądarce podczas pisania kolejnych komentarzy.
Δ
Super sprawa !!! Takie sposoby przekazu są trafione w dziesiątkę!
Dzieci zapamiętują łatwo żywe obrazy!
Gratuluję parafii takiego przedsięwzięcia ewangelizacyjnego.