• Home »
  • Sport »
  • A klasa ma nowego lidera – LZS Rudniki! Komentarz trenera

A klasa ma nowego lidera – LZS Rudniki! Komentarz trenera

A klasa ma nowego lidera – LZS Rudniki! Komentarz trenera

LZS Rudniki wygrał z Hetmanem Byczyna aż 4-0 w hicie “oleskiej” klasy A. Zawodnicy Tomasza Jasińskiego przeskoczyli rywali w tabeli i założyli koszulkę lidera.

Mecz komentuje grający trener LZS-u Rudniki Tomasz Jasiński, strzelec dwóch bramek:

– Spotkały się dwie wyrównane drużyny. Udało nam się dobrze trafić kontrami, a to była nasza taktyka. Chcieliśmy poczekać aż przeciwnicy „wyszumią” się i zmęczą. My czekaliśmy na swoje okazje i tak się działo. Hetman grał, a my kontrowaliśmy. Parę razy wyszliśmy szybkim atakiem i wykorzystaliśmy po prostu nasze okazje.

Muszę pochwalić cały zespół za grę defensywną. Utrzymaliśmy wynik i nie daliśmy sobie strzelić żadnej bramki. Szczerze, wynik zawyżony jak na wydarzenia boiskowe. Grał przecież lider z wiceliderem.

Cieszymy się ze zwycięstwa. Jesteśmy na pierwszym miejscu, ale jeszcze nie awansowaliśmy. Od lidera wymaga się wygranych i to na nas teraz ciąży presja zwycięstw. Trzeba do tego podejść ze spokojem i grać swoje.

LZS Rudniki tym samym zrewanżował się za porażkę z Hetmanem w rundzie jesiennej stosunkiem 2-3.

A klasa, 16 kolejka

Hetman Byczyna – LZS Rudniki 0-4

Bramki: 2x Jasiński, Trawiński, Kubat

LZS: M. Kubat (90. Kasprzycki) – Wloka, Pinkosz (90. K. Zaremba), Stasiak, Trawiński – Pawelec, T. Kubat, Kierzak (80. Szyszka), Jasiński, Kasprzyczak (80. Przybyła) – Orator (46. Kwas). Trener Tomasz Jasiński.

Michał Krzyminski

Podziel się