• Home »
  • Informacje »
  • Gala Przedsiębiorczych Kobiet “W szpilkach do sukcesu” – Magnum Club Wachów

Gala Przedsiębiorczych Kobiet “W szpilkach do sukcesu” – Magnum Club Wachów

Gala Przedsiębiorczych Kobiet “W szpilkach do sukcesu” – Magnum Club Wachów

W Magnum Club Wachów w sobotę 12 września odbędzie się niecodzienne wydarzenie – Gala Przedsiębiorczych Kobiet “W szpilkach do sukcesu”, która rozpocznie cykl spotkań kobiet biznesu i nie tylko.

– Celem imprezy jest wypełnienie pewnej niszy na lokalnym rynku i możliwość spotkania się kobiet we własnym gronie, wymiana poglądów, nawiązanie współpracy oraz pokazanie kobietom, że mimo wielu przeciwności losu można odnieść sukces – mówi Ewa Chęcińska-Dandyk, organizatorka gali. – W Oleśnie i w całym powiecie oleskim czegoś takiego jeszcze nie było. Gala rozpocznie comiesięczny cykl spotkań, który potrwa na pewno do grudnia. Wszystkie spotkania odbędą się w Magnum Club Wachów.

Trzeba przyznać, że organizatorzy zaplanowali galę ze sporym rozmachem. Wystąpi wiele znanych osobistości, na gali pojawi się między innymi kabaret “Rak”, czy Władysław Kozakiewicz, mistrz olimpijski z Moskwy 1980 roku.

– Prezentacje będą dotykały między innymi tematów podatkowych, autoprezentacji, zdrowego stylu życia, zasad savoir vivre w pracy oraz o tym jak pogodzić pracę z obowiązkami macierzyńskimi – mówi Ewa Chęcińska-Dandyk.

Podczas gali odbędzie się również wręczenie nagród dla przedsiębiorczych kobiet z powiatu oleskiego, kluczborskiego oraz oleśnickiego.

– Chcemy w ten sposób docenić kobiety, które nie zawsze zostają zauważone – mówi organizatorka. – Pokazać, że można odnieść sukces w biznesie, ale wcale nie trzeba być przy tym superwoman na każdym możliwym polu.

Wstęp na galę, która będzie odbywać się co roku w drugą sobotę września jest bezpłatny, a drzwi Magnum Club Wachów będą otwarte nie tylko dla kobiet…

– Oczywiście nie zamykamy się tylko na kobiety, mężczyźni również są mile widziani – mówi Ewa Chęcińska-Dandyk. – Mamy jednak szczególne podejście do kobiet, bowiem dla nich nie ma takiego miejsca, a szkolenia często są drogie i trudno dostępne. Magnum Club Wachów jest dobrym lokalem nie tylko na dyskoteki, ale również idealnym miejscem na szkolenia, eventy i spotkania biznesowe, które później oczywiście można połączyć z dobrą zabawą.

Damian Pietruska

Podziel się