• Home »
  • Informacje »
  • Fabian Kowolik przygotował muzyczną niespodziankę na Święta Bożego Narodzenia

Fabian Kowolik przygotował muzyczną niespodziankę na Święta Bożego Narodzenia

Fabian Kowolik przygotował muzyczną niespodziankę na Święta Bożego Narodzenia

Pochodzący z Główczyc Fabian Kowolik, uczestnik The Voice of Poland, nagrał autorską kolędę “W tę noc”. Premiera piosenki świątecznej odbędzie się w sobotę o godzinie 19:00, a odsłuch będzie możliwy na oficjalnym funpage’u Fabiana oraz na ool24.pl.

– Pomysł z kolędą wziął się spontanicznie. Pomyślałem, że miło będzie nagrać muzyczną niespodziankę na święta, a każdy będzie mógł do niej co roku wracać – mówi wokalista. – Tekst jest prosty, są w nim moje skojarzenia ze świętami Bożego Narodzenia. Na pewno każdy będzie mógł się z nią utożsamić i poczuć prawdziwą atmosferę świąt.

Teledysk do utworu został nakręcony w dobrodzieńskim domu kultury. Realizacją nagrania video zajął się Marcin Krawczyk z FFStudio w Łodzi.

– Muzykę stworzyłem wspólnie z producentem muzycznym Michałem Dylikowskim w HomStudio, gdzie nagrywam także swojego singla i utwory na płytę, którą planuję wydać najwcześniej za półtora roku. Mam nadzieję, że spodoba się słuchaczom i każdy, tak jak ja, poczuję świąteczną moc. Wesołych Świąt!

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w wydarzeniu Fabiana Kowolika, a na pewno nie przegapicie premiery. Szczegóły w linku:

Premiera piosenki świątecznej “W Tę Noc”

Nasi czytelnicy również będą mogli posłuchać utworu młodego i zdolnego artysty. W sobotę wieczorem zapraszamy na ool24.pl

* zdjęcie: kadr z klipu

Michał Krzyminski

Podziel się