Kto może wziąć kredyt na samochód? Zobacz!

Kto może wziąć kredyt na samochód? Zobacz!

Któż z nas nie chciałby jeździć fabrycznie nowym autem? Po lekturze tego artykułu niemal na pewno nie zechcesz już kupować używanych samochodów, bowiem uzyskanie kredytu na nowe auto jest teraz o wiele prostsze!

Jak wziąć kredyt?

Nowy samochód jest teraz bliżej niż myślisz. Wystarczy kilka prostych kroków, aby w krótkim czasie zasiąść za kierownicą zupełnie nowego auta, przygotowanego specjalnie dla Ciebie. O tym jak otrzymać finansowanie na nowe auto opowiemy na przykładzie Kredytu SMARTPLAN na nowe samochody (RRSO 11,48%), oferowanego przez Toyota Bank.

Tak naprawdę otrzymanie kredytu na zakup nowego auta jest bajecznie proste. Gdy już wybierzesz wymarzony egzemplarz, wystarczy wypełnić u dilera wniosek kredytowy. Do przekazania dokumentów dalej, a tym samym otrzymania decyzji, niezbędne będzie przedłożenie dokumentów tożsamości oraz finansowych. Dzięki temu, w ciągu niecałej godziny otrzymasz decyzję kredytową i będziesz cieszyć się swoim nowym samochodem. Prawda, że proste?

Kto może wziąć kredyt?

Praktycznie każda osoba posiadająca stałe, udokumentowane dochody jest w stanie wziąć kredyt na samochód. Oprócz tego, do otrzymania kredytu wystarczy mieć wkład własny w wysokości 10% od końcowej wartości kupowanego samochodu. I tak naprawdę to tyle, jeżeli chodzi o warunki otrzymania pożyczki na nowy samochód!

Kredyt nie musi być na wiele lat!

W polskim społeczeństwie dosyć żywe jest przekonanie o tym, że kredyt na samochód to obciążenie na wiele lat. Jak jednak pokazuje przykład elastycznego finansowania w salonach japońskiej marki, kredytowanie może obejmować naprawdę krótki okres – od 36 do 48 miesięcy.

Jeżeli po upływie tego czasu użytkownik zdecyduje się na zmianę auta na kolejny model Toyoty, japońska firma gwarantuje odkup samochodu za wartość rynkową. To idealne rozwiązanie dla osób, które lubią często zmieniać auta. Dodatkowo, jest to bardzo korzystne – eliminuje bowiem konieczność sprzedaży samochodu we własnym zakresie i wszelkie związane z tym problemy. Poza tym, biorąc pod uwagę niską utratę wartości aut tej marki jest to po prostu korzystne finansowo. Kwota uzyskana z wykupu posłuży jako spory wkład własny na kolejny model.

Reprezentatywny przykład dla Kredytu SMARTPLAN: cena nowego samochodu 70 000,00 zł, wpłata własna 21 000,00 zł, czas obowiązywania umowy 36 miesięcy, miesięczna wartość raty kredytowej 1 210,00 zł, z Ostatnią Ratą 14 000,00 zł, oprocentowanie nominalne zmienne w skali rocznej 5,99%, rzeczywista roczna stopa oprocentowania 11,48%. Całkowita kwota kredytu 49 000,00 zł, całkowity koszt kredytu 10 339,09 zł (obejmuje prowizję bankową 1 470,00 zł, odsetki 5 879,05 zł, oraz szacunkowy koszt ubezpieczenia komunikacyjnego AC 2 990,04 zł), całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę 59 339,09 zł. Kalkulacja ważna na dzień: 23-01-2017 r.


*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się