32-latek przewoził kokainę. Wpadł, bo miał wypadek

32-latek przewoził kokainę. Wpadł, bo miał wypadek

Zatrzymany przez policjantów z Praszki 32-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Mężczyzna na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad swoim peugeotem i wjechał wprost do przydrożnego rowu.

W piątek 28 grudnia dyżurny z Praszki otrzymał zgłoszenie, że na krajowej „czterdziestce dwójce” samochód osobowy wpadł do rowu. Wysłani na miejsce policjanci potwierdzili tę informację. Jak ustalili funkcjonariusze, kierowca na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad swoim pojazdem. Po chwili wjechał wprost do przydrożnego rowu.

Kierujący samochodem 32-latek od razu zwrócił uwagę policjantów swoim nerwowym zachowaniem. Po chwili policjanci znaleźli na jednej z półek peugeota woreczek strunowy z białym proszkiem. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to kokaina. Łącznie mundurowi zabezpieczyli blisko 36 gramów tego narkotyku.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Została mu też pobrana krew do analizy. Badania wykażą, czy mężczyzna nie prowadził pod wpływem środków odurzających. Teraz usłyszał zarzut posiadania narkotyków, do którego się przyznał. Za to grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


*- Informacja i zdjęcia: KPP Olesno.

Podziel się