• Home »
  • Informacje »
  • Szklanki termiczne do kawy i drinków z podwójną ścianką i dnem. Zobacz szkło boro-krzemowe z linii AMO od marki VIALLI DESIGN

Szklanki termiczne do kawy i drinków z podwójną ścianką i dnem. Zobacz szkło boro-krzemowe z linii AMO od marki VIALLI DESIGN

Szklanki termiczne do kawy i drinków z podwójną ścianką i dnem. Zobacz szkło boro-krzemowe z linii AMO od marki VIALLI DESIGN

Delektowanie się smaczną, aromatyczną kawą czy ulubionym trunkiem zawsze jest przyjemne i oczekiwane. Podaje się często gościom, jak również wypija w zaciszu własnego pokoju. Jednak sam napój, czy nawet najlepsze wino, nie wystarczą, ponieważ muszą mieć najlepszą z możliwych oprawę.

Eleganckie i praktyczne

Do niedawna nikt nie wyobrażał sobie szklanek wykonanych z podwójnego szkła, zachowujących przez dłuższy czas właściwą temperaturę. Do ich produkcji używa się szkła boro, czyli szkła krzemowego, niezwykle trwałego i odpornego na ekstremalne temperatury oraz mechaniczne uszkodzenia. Ich niska waga, a wręcz lekkość jest wynikiem stosowania specjalnych materiałów podczas produkcji. Szklanki powstałe z dmuchanego szkła mogą mieć fantazyjne kształty i unikalne wykończenia krawędzi. Czasami miło jest wypić kawę podaną w eleganckim kubeczku czy porcelanowej filiżance. Ale jest jeszcze coś, co stało się ostatnio idealnym produktem Do serwowania różnych zimnych i gorących napojów. Szklanki termiczne! Oprócz funkcji praktycznej mogą być osobliwym dekorem w każdej jadalni, kuchni czy salonie. W regale za szkłem czy na stole będą zawsze prezentować się zjawiskowo.

szklanki-termiczne-na-kawe

Trwałe, o ciekawych kształtach

W każdym dobrym sklepie stacjonarnym czy też internetowym, np. tutaj: Maleomi.pl – szklanki termiczne. można dostać wiele różnych rodzajów tego typu produktów:  Mają ciekawe kształty, idealnie leżą w dłoni, nie parzą palców, ani nie zachodzą szronem. Innymi słowy, korzystanie z takich szklanek to sama przyjemność. Po wlaniu do nich gorącego lub zimnego napoju szklanki nabierają jeszcze większego uroku. Bursztynowy czy rubinowy kolor wina lub whisky, kilka ocieni brązu w trójwarstwowej latte czy smaczna gorąca czekolada o głębokim kolorze. Smakowanie z takiego każdego trunku i napoju staje się jeszcze wyborniejsze.

szklanki-termiczne-maleomi-zobacz

Bardzo ciekawie prezentują się szklanki Villa Design, które charakteryzują się nie tylko ww. cechami ale też eleganckim i estetycznym wykończeniem. Dlatego też ich walory wizualne zachęcają do postawienia szklanek w widocznych miejscach, ale i podawania gościom nie tylko na ważnych rangą uroczystościach. Ustawione obok karafki z winem czy kawiarki prezentują się wybornie.

szklanki-termiczne-na-napoje-maleomi

Wzmacniają smak i aromat

Szklanki termiczne używane są także ze względu na wzmacnianie walorów smakowych napojów i trunków. Delektowanie się mocną kawą czy lżejszą latte podczas miłej rozmowy z przyjaciółmi czy też smakowanie aromatycznego wina, które są bardziej esencjonalne i wyjątkowo pachną – to wielki walor tego typu szklanek. Oprócz tego dobrej jakości produkty marki Villa Design zaskakują estetycznym wykonaniem, fantazyjnymi kształtami, żłobieniami i ozdobami. Idealnie nadają się na osobliwy dekor, np. do postawienia ich za szkłem regału.

szklanki-termiczne-do-kuchni-maleomi

Warto więc zakupić Designerskie szklanki termiczne z podwójną ścianką nie tylko na ciepłe napoje, ale też na drinki. Można też zainwestować w cały komplet, dzięki czemu będzie można podawać je na świąteczny stół lub podczas imieninowego przyjęcia czy innych rodzinnych spotkań.


*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się