• Home »
  • Informacje »
  • Wygraj wycieczkę do Senatu – “List do taty” – konkurs dla uczniów szkół podstawowych

Wygraj wycieczkę do Senatu – “List do taty” – konkurs dla uczniów szkół podstawowych

Wygraj wycieczkę do Senatu – “List do taty” – konkurs dla uczniów szkół podstawowych

Beniamin Godyla, Senator RP organizuje konkurs w powiatach kędzierzyńsko-kozielskim, strzeleckim, głubczyckim, krapkowickim i oleskim, który będzie dotyczył roli ojca w życiu dziecka i w rodzinie.

– Konkurs adresowany jest do uczniów klas czwartych i piątych szkół podstawowych z mojego okręgu wyborczego, których zadaniem będzie napisanie pracy na temat: kim jest i co dla mnie znaczy mój tata – mówi Beniamin Godyla. – Konkurs ma zwrócić uwagę opinii publicznej na zagadnienia związane z niezastąpioną rolą ojca w życiu dziecka oraz zaangażować jak największą liczbę szkół w propagowanie roli ojca, w budowaniu harmonii rodzinnej i w procesie wychowawczym dzieci.

W kampanii tej pomogą zainteresowane szkoły, które będą proszone o zorganizowanie dla uczniów lekcji na temat „Rola ojca w życiu dziecka i w rodzinie”. Szkoły otrzymają od organizatorów materiały edukacyjne pomocne w przeprowadzeniu zajęć. W zajęciach tych będą mogli wziąć udział goście zaproszeni przez szkoły, w tym przedstawiciele organizatorów.

W etapie okręgowym do zdobycia będą różne nagrody. Zwycięzca etapu okręgowego otrzyma możliwość wyjazdu wraz z opiekunem (najlepiej ojcem) do Senatu, na uroczystość ogłoszenia wyników konkursu, na zaproszenie i koszt senatora Beniamina Godyli. Ponadto w ogólnopolskim finale, przyznane będą trzy nagrody główne oraz mogą być przyznane wyróżnienia.

Szkoły podstawowe zainteresowane udziałem w konkursie, mogą przesyłać swoje zgłoszenia mailowo na adres: senator.godyla@gmail.com do dnia 28 maja 2021 r. Wszystkie informacje znajdują się także na stronie internetowej www.senatorgodyla.pl oraz na Facebooku: www.facebook.com/SenatorGodyla


*- Zdjęcie: https://senatorgodyla.pl/

Podziel się