• Home »
  • Informacje »
  • Marcelina Bednarska z Olesna z nowym, intymnym utworem “Witaj serce”. Posłuchajcie, bo warto!

Marcelina Bednarska z Olesna z nowym, intymnym utworem “Witaj serce”. Posłuchajcie, bo warto!

Marcelina Bednarska z Olesna z nowym, intymnym utworem “Witaj serce”. Posłuchajcie, bo warto!

Pochodząca z Olesna Marcelina Bednarska nagrała nowy utwór o nazwie “Witaj serce”, który po prostu chwyta za… serce. Warto posłuchać nie tylko tej autorskiej piosenki w wykonaniu “Bednarskiej”.

Marceliny Bednarskiej oleśnianom przedstawiać nie trzeba. Angażuje się w wiele projektów muzycznych, a na oleskich scenach występowała wielokrotnie i bez wątpliwości można powiedzieć, że to właśnie z Olesna ruszyła w muzyczną drogę. W ostatnim czasie, między innymi zagrała w Oleśnie z Frelami, tworzonymi przez trio: Marcelina Bednarska, Marta Skiba i Magdalena Janoszka.

Tym razem, Marcelina w ramach autorskiego projektu “Bednarska” stworzyła utwór “Witaj serce”. Jak pisze sama autorka na swoim oficjalnym profilu:

– Ta piosenka to dla mnie trochę podsumowanie roku, który minął. To był trudny rok. To był piękny rok. Ani razu nie byłam w kinie. Dużo płakałam. Dużo kochałam i się zachwycałam. Rzadko wychodziłam z domu. Nie przespałam bez przerw ani jednej nocy. Nic się nie działo. Wszystko się zdarzyło. A wracając do piosenki – piosenka jest o miłości. Nagrałam ją na szybko, z turbo katarem, zupełnie w międzyczasie zwykłego życia, które mi się rozrosło jak bluszcz.

Szczerze polecamy. Jest klimatycznie, jest intymnie, jest głęboko – warto.

Między innymi w serwisie Youtube można znaleźć również inne autorskie utwory Marceliny Bednarskiej. W planach jest nawet płyta!

– Jeśli chodzi o mój autorski projekt, to tak jak dotychczas – cały czas pracuję nad nowymi piosenkami i wracam do starych, których mam jeszcze sporo i liczę na to, że kiedyś powstanie z tego płyta. Nigdzie mi się jednak nie spieszy, zupełnie bez ciśnienia – mówi “Bednarska”.

Damian Pietruska


Zdjęcie główne: FB/Bednarska

Podziel się