Nietypowe magnesy na lodówkę. Kliknij i sprawdź!

Nietypowe magnesy na lodówkę. Kliknij i sprawdź!

Dla wielu osób drzwi lodówki to doskonałe miejsce na przyczepienie pamiątkowych magnesów z podróży. Co jednak, jeśli nie podróżujesz zbyt często albo zwyczajnie taka kolekcja wydaje Ci się nudna? Przedstawiamy propozycje nietypowych magnesów na lodówkę, które oprócz ciekawego wyglądu pełnią także funkcję praktyczną.

Fluorescencyjne magnesy na lodówkę

Wyobraź sobie, że wyłączasz światło w kuchni. W całym pomieszczeniu zapada ciemność, ale na drzwiach lodówki intensywnie świecą przemyślanie ułożone albo losowo porozrzucane punkty o średnicy 2,5 cm. Tak, to właśnie magia fluorescencyjnych magnesów na lodówkę! Takie gadżety z pewnością sprawią najwięcej frajdy najmłodszym, ale pozostali domownicy również je docenią, zwłaszcza gdy przyjdzie im skradać się po ciemku do kuchni.

Ciekawe magnesy na lodówkę świecące w ciemności znajdziesz w kategorii https://zobaczjaktanio.pl/pl/p/MAGNES-MAGNESY-NA-LODOWKE-PLANETY-SWIECACE-W-NOCY/1042 sklepu internetowego Zobacz Jak Tanio. To dodatki obrazujące planety. Wykonane są w całości ze szkła i posiadają silny magnes, który nie niszczy powierzchni, do której jest przyklejony, a zatem bez obaw można je przesuwać, ustawiając w ciekawy wzór. Cena pojedynczej sztuki to zaledwie 1,50 zł.

Magnes na lodówkę w formie notatnika

Ile razy zdarzyła Ci się potrzeba przyklejenia na lodówce kartki z ważną informacją dla męża albo dziecka? Od dziś nie musisz już szukać notatnika i ołówka ani męczyć się z usuwaniem resztek kleju z drzwi lodówki – wystarczy, że kupisz magnes w formie notatnika z wyrywanymi karteczkami i ołówkiem w komplecie! To niezwykle praktyczny dodatek, który sprawdzi się także wtedy, gdy chcesz na bieżąco dopisywać kolejne pozycje do listy zakupów i nie martwić się o to, że zapiski zgubią się przed wyjściem do sklepu. Tego typu magnesy w różnych wzorach również znajdziesz w ofercie wspomnianego e-sklepu. 

Nie pozwól, by drzwi Twojej lodówki były puste i bez wyrazu – wykorzystaj tę przestrzeń na oryginalne i praktyczne magnesy na lodówkę!


*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się