Dlaczego warto dmuchańce tematyczne?

Dlaczego warto dmuchańce tematyczne?

Na imprezach plenerowych dmuchańce są największą atrakcją – oblegane przez dzieci, zapewniają im wielogodzinną zabawę. Jeśli szukasz czegoś więcej niż standardowego zamku ze zjeżdżalnią, sięgnij po dmuchańce tematyczne. Sprawdź, jak można je wykorzystać, by zapewnić uczestnikom imprezy niezapomnianą rozrywkę!

Zabawa, która nie ma sobie równych

są atrakcją powszechnie znaną dzieciom. Pojawiają się na miejskich imprezach, w ośrodkach turystycznych, przy parkach, a nawet na prywatnych przyjęciach. Oczywiście sama dostępność nie ujmuje im atrakcyjności, jeśli jednak chcesz wywołać efekt „WOW”, musisz zapewnić dzieciom coś więcej.

Dmuchańce tematyczne to doskonały sposób na urozmaicenie imprezy. Zjeżdżanie okaże się znacznie większą frajdą, jeśli odbywa się na statku pirackim, torach wyścigowych, w pełnej zwierzątek tropikalnej dżungli czy budowli z klocków. Sama oryginalna forma atrakcji już jest wielkim urozmaiceniem. Do tego warto pamiętać, że dzieci mają nieograniczoną wyobraźnię. Dmuchaniec tematyczny stanie się polem do świetnej zabawy, zintegruje uczestników imprezy i zapewni niezapomnianą przygodę.

Impreza z dmuchańcem tematycznym

Świetnym sposobem na urozmaicenie imprezy jest wybór motywu przewodniego. Żaden fan budowania nie przegapi zabawy, w której pojawiają się atrakcje związane z klockami, np. dmuchany zamek w kształcie budowli z klocków. Jako bonus na wycieczce, w której głównym zajęciem dzieci jest odkrywanie tajników pracy na gospodarstwie rolnym, może pojawić się dmuchaniec farmerski – z wiatrakiem, zwierzątkami itp. Z kolei w leśnym zoo doskonałym zwieńczeniem podróży stanie się zabawa na dmuchańcu „leśne combo”.

Na pokazach motoryzacyjnych często pojawiają się całe rodziny. Mali fani czterech kółek z podobną jak dorośli fascynacją oglądają szybkie auta i przyglądają się popisom kierowców. Dla najmłodszych  nie ma nic lepszego, niż dmuchana zjeżdżalnia z motywem wielkiego monster trucka! To tylko niektóre pomysły bazujące na ofercie polskiego producenta Gangaru, którą można znaleźć tutaj: https://gangaru.pl/ .

Wyróżnij się z tłumu

Dmuchańce tematyczne przeważają nad klasycznymi zabawkami – dzięki swojej oryginalności przyciągają więcej chętnych, a to wprost przekłada się na atrakcyjność imprezy i zyski organizatora. Niebanalność oferty doceniają też dorośli. W czasach, gdy dzieci mają pod dostatkiem wszystkiego, czasem naprawdę trudno przyciągnąć ich uwagę na dłużej. Jednak żaden fan motoryzacji nie przejdzie obojętnie wobec monster trucka lub toru wyścigowego, ani żadna mała syrenka nie zrezygnuje z możliwości zjechania na morskiej zjeżdżalni wprost z objęć wielkiej ośmiornicy lub z paszczy rekina.

Warto pamiętać, że dmuchańce to nie tylko zjeżdżalnie i zamki, ale też mnóstwo innych urządzeń – tory przeszkód, ścianki wspinaczkowe, zabawki do rywalizacji, a nawet całe parki rozrywki. Oferta jest tak szeroka, że z łatwością można stworzyć z niej naprawdę wyjątkową przestrzeń dla całej rodziny!


*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się