• Home »
  • Informacje »
  • Po… 28 latach nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora w oleskim “Ogólniaku”

Po… 28 latach nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora w oleskim “Ogólniaku”

Po… 28 latach nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora w oleskim “Ogólniaku”

W czwartek 11 kwietnia Zarząd Powiatu w Oleśnie powierzył pełnienie obowiązków dyrektora Zespołu Szkół w Oleśnie Marzenie Zug, dotychczasowej wicedyrektor. Poprzedni dyrektor – Marek Leśniak funkcję dyrektora pełnił przez ostatnich 28 lat!

– Zmiany personalne w szkole związane są z powołaniem Marka Leśniaka na stanowisko wicekuratora oświaty w Kuratorium Oświaty w Opolu – informuje Starostwo Powiatowe w Oleśnie.

Na profilu Facebook-owym I Liceum Ogólnokształcącego im. Lotników Polskich w Oleśnie, dotychczasowy dyrektor złożył podziękowania:

– W związku z zakończeniem mojej pracy na stanowisku dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Lotników Polskich w Oleśnie, chciałbym bardzo serdecznie podziękować za współpracę wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, rodzicom oraz absolwentom naszego liceum. Serdeczne podziękowania kieruję również do dyrektorów i kierowników instytucji, z którymi przez te lata miałem okazję oraz przyjemność współdziałać i współpracować. Licealistom – Lotnikom – dziękuję za energię, pomysłowość i chęć zdobywania wiedzy, osiągane wyniki oraz rozwijanie swoich pasji i umiejętności. Składam podziękowania za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Przez 28 lat pełniłem funkcję dyrektora wyjątkowego Liceum. Szkoły ze 145-letnią tradycją i historią. Praca na tym stanowisku była dla mnie ogromnym zaszczytem.


*- Zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Oleśnie oraz Kuratorium Oświaty w Opolu.

Podziel się