Zatrudnimy Spawacza

Kontakt: Justyna Rudek
693323919

Szczegóły ogłoszenia

W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje odpowiednich kandydatów do pracy na stanowisku:

Spawacz

Miejsce pracy: Ciasna woj. śląskie

Wymagania:

Wykształcenie min. zawodowe ,

Umiejętność spawania metodami MIG/MAG,

Umiejętność czytania rysunku technicznego,

Umiejętność pracy w zespole,

Zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność.

Zakres obowiązków:

Prace spawalnicze zgodnie z dokumentacją,

Praca zgonie z rysunkiem technicznym,

Kontrola jakości wykonanych elementów.

Oferujemy:

Rozwój zawodowy w firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości współpracującej odbiorcami na całym świecie,

Pracę przy krajowych jak i międzynarodowych projektach,

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,

Współpracę z wysokiej klasy specjalistami,

Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Ubezpieczenie grupowe.

To ogłoszenie zostało wyświetlone 7 razy.