Oto kandydatki na Miss Polski Olesna

Oto kandydatki na Miss Polski Olesna

Wybory Miss Polski Olesna i Miss Nastolatek Olesna 2014 coraz bliżej. W sobotę 22 lutego o godzinie 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie będziemy mogli podziwiać najpiękniejsze panie ziemi oleskiej.

W związku ze zbliżającymi się wyborami w niedzielę 5 stycznia zorganizowano spotkanie organizacyjne. Panie, które pojawiły się w oleskim MDK-u dowiedziały się wszystkich szczegółów odnośnie przygotowań. W sobotę 25 stycznia o godzinie 17.00 odbędą się pierwsze zajęcia z choreografem Allą Potapovą (trenerka oleskich gimnastyczek z UKS Gwiazda). Dziewczęta będą przygotowywać występ artystyczny, który będziemy mogli podziwiać podczas wyborów.

Niepewne są występy indywidualne, będzie to zależało od samych kandydatek. Przewidziane są dwie kategorie: Miss Polski Olesna i Miss Nastolatek Olesna, lecz jeżeli będzie mała liczba kandydatek kategorie trzeba będzie połączyć.

– Jak na razie zgłosiło się dwadzieścia kandydatek- mówi Ryszard Makowiecki, koordynator wyborów Miss. – Oczywiście lista jest jak na razie wstępna i na pewno się jeszcze zmieni. Zapraszam dziewczęta do składania zgłoszeń do 25 stycznia.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na mail: wyborymissolesna@o2.pl

Zgłaszać się jest naprawdę warto, gdyż oprócz awansu do finału wojewódzkiego Miss Polski Opolszczyzny i Miss Polski Nastolatek Opolszczyzny, na zwyciężczynie czekają nagrody!

Wymagania nie są duże. Kandydatką na Miss Polski może być bezdzietna panna w wieku od 18 do 24 lat. Na Miss Nastolatek od 13 do 18 lat.

Organizatorem Wyborów są: Agencja Artystyczna Miss Media Events – Regionalny Przedstawiciel Biura Miss Polski oraz Miejski Dom Kultury w Oleśnie.

Nasz portal objął imprezę patronatem medialnym. Kandydatki mają szansę również na zdobycie tytułu Miss OOL24.PL. Niebawem podamy więcej szczegółów wyborów “naszej Miss”.

Michał Krzyminski

Podziel się