Zagrają o miano najlepszego w powiecie oleskim

Zagrają o miano najlepszego w powiecie oleskim

W sobotę 26 marca o 13.00 rozegrany zostanie finał Pucharu Polski na szczeblu terytorialnym Olesno między LZS-em Ligota Oleska, a Start-em Dobrodzień.

Na boisku spotkają się reprezentanci dwóch różnych A-klas. Piłkarze Zbigniewa Bieniasa występują w I, a stolarze w V grupie. Patrząc na tabele, faworytem jest LZS Ligota Oleska, ale w tym przypadku nie będzie to miało znaczenia.

Spotkanie będzie miało ciekawy wydźwięk, gdyż część osób uważa, że grupa V jest znacznie trudniejsza od oleskiej. Na boisku będzie można przekonać się o słuszności tej teorii, bowiem spotka się potentat grupy I, z przeciętniakiem V.

Start Dobrodzień po drodze wyeliminował LZS Wojciechów i LZS Radawie, LZS Ligota Oleska pokonał wcześniej Budowlanych Strojec i LZS Rudniki.

Postawa Start-u wzbudza kontrowersje niczym krąg kamieni Stonehenge. Wielu nie umie zrozumieć słabej gry stolarzy, ale póki co ona jest faktem. Wygrana w pucharach może być odskocznią i początkiem odbudowy formy. LZS Ligota Oleska przyzwyczaił nas do ciekawej oraz kombinacyjnej gry i tego można spodziewać się w sobotę.

Mecz rozpocznie się o 13.00 w sobotę 26 marca w Ligocie Oleskiej. Zapraszamy

Podziel się