Kobiety zmieniają się na naszych oczach

Kobiety zmieniają się na naszych oczach

Od pewnego czasu w Oleśnie istnieje miejsce, gdzie kobiety mogą doznać przemiany, zarówno fizycznej jak i w sferze mentalnej. To Studio Figura, gdzie przy kompleksowej obsłudze można znacząco zmienić sylwetkę oraz rozpocząć nowy, sportowo-zdrowotny tryb życia. Dzięki temu bardzo łatwo o podniesienie własnej samooceny i pewności siebie, a stąd już krótka droga do satysfakcji w życiu prywatnym i zawodowym.

Z Patrycją Miarą, właścicielką Studia Figura w Oleśnie o możliwościach, jakie może dać wizyta w oleskiej placówce, rozmawia Damian Pietruska.

– Wyobraźmy sobie, że jestem kobietą, która zdecydowała się przyjść do Waszego studia, ponieważ potrzebuję zmiany i bodźca do działania. Czego mogę się spodziewać po przekroczeniu Waszego progu?

a19f1990-6a49-4291-8b2a-be24929e6814– Przede wszystkim indywidualnego podejścia. Podczas pierwszej wizyty przeprowadzamy z klientką bezpłatną konsultację, na której wyznaczamy między innymi cele, które chce osiągnąć. Staramy się dowiedzieć jak najwięcej, aby odpowiednio dobrać zabiegi i dietę. Pytamy więc o przyzwyczajenia, pory posiłków, aktywność fizyczną, bierzemy pod uwagę wiek klientki i dotychczasowe doświadczenia. Biorąc to wszystko pod uwagę, dobieramy zindywidualizowany, kompleksowy program, który później staramy się wcielić w życie, na każdym etapie czuwając i pomagając we wszystkich czynnościach.

– Wspomniana przykładowa kobieta może wybrać się po prostu do siłowni…

– Oczywiście, każda próba podjęcia działania będzie dobra, jednak nasze Studio oferuje kompleksową opiekę, której nie zapewni żadna siłownia. Można powiedzieć, że zajmujemy się każdym aspektem kobiecego ciała.

U nas można skorzystać z porad dietetyków, kosmetologów, fizjoterapeutów, jak i farmaceutów. Wszystko to uzupełnione medycyną estetyczną. Podpowiemy, jak dobrać ćwiczenia oraz w jaki sposób poprawnie je wykonywać.

Poza tym nasze miejsce to swoista kobieca strefa. Można się tu czuć komfortowo, bez mężczyzn. Nasze urządzenia są innowacyjne. Polepszone są o lampy infrared i lampy kolagenowe (roll shaper i swan shaper) oraz podciśnienie (Vacu shaper).

– Kiedy można spodziewać się pierwszych efektów?

5208b989-e7c0-416c-aad2-c4deb9d9c251– To bardzo indywidualna sprawa, aczkolwiek przy zastosowaniu wszystkich wskazówek i wcieleniu programu w życie, zwykle efekty są widoczne już po pierwszych dwóch tygodniach!

– Tak kompleksowa opieka z pewnością może sporo kosztować…

– Myślę, że każda kobieta może pozwolić sobie na tę przyjemność. Podczas konsultacji określamy również finansowe możliwości, a program dobieramy tak, aby spełniał wszystkie najważniejsze potrzeby. Karnety dobierane są indywidualnie. Stale pojawiają się u nas nowe promocje, więc można czyhać na naprawdę ciekawe okazje. Stałe klientki mogą liczyć na karty lojalnościowe, które oferują duże profity.

Programy dobierane są w ten sposób, aby były przygotowane na każdą kieszeń.

– Przy tak kompleksowej obsłudze, muszą panie stale się rozwijać i poznawać nowe trendy…

– Skoro chcemy zachęcać inne kobiety do wzmożonej pracy, same musimy stale się rozwijać. Nasz zespół to młode specjalistki z ogromną pasją i serdecznym podejściem. To nieustanna praca nad sobą, ciągłe szkolenia, śledzenie rynku, zagłębianie się w literaturę.

13d7cd93-312b-4ab1-8f19-5a5e17ef8763Wszystko jednak wynagradza satysfakcja naszych klientek oraz postępy, jakich dokonują. To wielka radość obserwować, jak kobiety po przyjściu do naszego Studia niemalże zmieniają się na naszych oczach. Od wizyty do wizyty stają się piękniejsze, zdrowsze, a przede wszystkim, na ich ustach coraz częściej pojawia się uśmiech!

– Dziękuję za rozmowę!


*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się