Gorzowska sekcja tenisa stołowego świętowała 10-lecie

Sekcja tenisa stołowego działająca przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Gorzowie Śląskim ma już 10 lat. Zawodnicy nie mogli świętować inaczej, jak kolejnym rozegranym turniejem.

Zawody, które odbywały się 8-9 listopada w Gorzowie Śląksim przeprowadzone zostały w trzech kategoriach amatorskich oraz w kategorii Open.

W turnieju uczestniczyło łącznie 94 zawodników. Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy okolicznościowe z okazji X-lecia sekcji. Zawodnicy, którzy zajęli miejsca 1-4 otrzymali nagrody rzeczowe, zawodnicy którzy zajęli miejsca 5-8 puchary i statuetki.

W otwarciu turnieju uczestniczyli: Artur Tomala, burmistrz Gorzowa Śląskiego, Katarzyna Midura, dyrektor M-GOK oraz Maria Kała, prezes OZTS.

Podczas turnieju jubileuszowego prezes OZTS wręczyła podziękowanie z okazji X-lecia sekcji dla MGOK Gorzów Śląski, życząc dalszych sukcesów sportowych oraz podziękowała Edmundowi Olszowemu za wkład w rozwój tenisa stołowego w województwie opolskim.

Turniej, który trwał 8 godzin i został rozegrany na 12 stołach, został przeprowadzony wzorowo oraz w sympatycznej i sportowej atmosferze.

Organizatorem wydarzenia był M-GOK Gorzów Śląski, patronat nad imprezą objął Artur Tomala, burmistrz Gorzowa Śląskiego.

Sędzią głównym był Jakub Cyndera, a kierownikiem Edmund Olszowy.

– W imieniu organizatorów serdecznie dziękuje za udział w naszej jubileuszowej imprezie – mówi Edmund Olszowy.