NESTRO z tytułem Przedsiębiorstwo Fair Play 2013

NESTRO z tytułem Przedsiębiorstwo Fair Play 2013

Z radością informujemy, że firma NESTRO uzyskała po weryfikacji oraz audycie w przedsiębiorstwie, tytuł i certyfikat: „PRZEDSIĘBIORSTWO  FAIR PLAY 2013”.
Przyznanie NESTRO PPHU Sp. z o.o. tego prestiżowego tytułu i certyfikatu to przede wszystkim wyróżnienie wszystkich współpracowników oraz uhonorowanie starań w tworzeniu rzetelnie funkcjonującej firmy w Starym Oleśnie, działającej w oparciu o normy i wartości etyczne.

Program “Przedsiębiorstwo Fair Play” przebiegający pod hasłem – to ludzie tworzą firmę! cieszy się renomą w całej Polsce, a logo programu jest ogólnie i powszechnie rozpoznawanym znakiem graficznym. Oceniane są tutaj wszystkie aspekty działalności firmy: prowadzenie polityki CSR – społecznej odpowiedzialności biznesu, sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa, wyniki ekonomiczne i jakość wyrobów.

Certyfikat “Przedsiębiorstwo Fair Play 2013” przyczynia się do promowania etyki w działalności gospodarczej NESTRO. Program „Przedsiębiorstwo Fair Play” dostrzega pozytywne relacje z kontrahentami i klientami, dbałość o rozwój zawodowy i warunki pracy swoich pracowników oraz wspieranie inicjatyw na rzecz środowiska naturalnego, instytucji kulturalnych czy sportowych w gminie i powiecie oleskim.

*- Artykuł sponsorowany

Podziel się