Startują przygotowania do wyborów Miss Polski Olesna

W sobotę 25 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie odbyły się pierwsze zajęcia kandydatek do Miss Polski Olesna i Miss Nastolatek Olesna 2014. Wybory już 22 lutego. Zajęcia choreograficzne odbywają się pod okiem Alli Potapovej.

Start w wyborach Miss Olesna to pierwszy krok dla pań zainteresowanych pracą w modelingu, fotomodelingu, czy reklamie – mówi Ryszard Makowiecki, z biura Miss Polski. – Dla niektórych zapewne byłoby to spełnienie marzeń. Nie można się bać, bo taka okazja często się nie trafia. Dziewczyna, która chce i ma do tego predyspozycje, może sobie w ten sposób ułożyć życie. Oprócz tego sponsorzy postarali się o cenne nagrody.

Świetnym przykładem, że lokalne wybory mogą otworzyć drogę do kariery w modelingu jest przygoda Katarzyny Mann z Wachowic. Ubiegłoroczna Wicemiss obecnie uczestniczy w wielu reklamowych sesjach zdjęciowych. Było to możliwe, dzięki startowi w wyborach Miss.

Podczas wyborów o stylizację zadba Agnieszka Dembowska, reprezentująca firmę “Avon”. Przygotowane będzie bogate stoisko w produkty firmy “Avon” i dziewczęta będą miały duży wybór w doborze makijażu.

“Salon Fryzjerski – Wiśniewska Sylwia” z Dobrodzienia z kolei postara się o uczesanie pań.

Dziewczęta wezmą udział również w profesjonalnej sesji zdjęciowej, która odbędzie się w studiu fotografii Mirosława Dedyka.

Nadal przyjmowane są zgłoszenia do konkursu. Panie, które są chętne do startu w wyborach najpiękniejszej prosimy o wysyłanie zgłoszeń na mail: wyborymissolesna@o2.pl

Wymagania nie są duże. Kandydatką na Miss Polski może być bezdzietna panna w wieku od 18 do 24 lat. Na Miss Nastolatek od 13 do 18 lat.

Organizatorem Wyborów są: Agencja Artystyczna Miss Media Events – Regionalny Przedstawiciel Biura Miss Polski oraz Miejski Dom Kultury w Oleśnie.

Nasz portal objął imprezę patronatem medialnym. Wybierzemy również Miss OOL24.PL, zaglądajcie na nasz portal, gdyż wkrótce odbędzie się głosowanie.

Michał Krzyminski

Podziel się