Każdy może tworzyć oleski Dzień Dziecka

Każdy może tworzyć oleski Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w Oleśnie, impreza organizowana przez prężnie działającą grupę “Mamy z Olesna i okolic. Razem raźniej” odbędzie się w niedzielę 31 maja w oleskim rynku. Organizatorzy chcą powtórzyć genialną imprezę z ubiegłego roku. Tym razem oprócz wsparcia sponsorów liczą na wsparcie samych rodziców.

– Każdy będzie miał możliwość dołączenia swojej “cegiełki” – mówi Alicja Dąbrowska, jedna z organizatorek imprezy. – Wszystkie atrakcje na naszych imprezach są zawsze darmowe. W tym roku będzie tak samo, a pomysłów mamy już bardzo wiele. Będą między innymi zamki dmuchane i trampolina dla dzieci. Chcemy zapewnić jak najwięcej atrakcji, bowiem to przecież święto dzieci i zależy nam, żeby uśmiech nie znikał z ich twarzy. Pozyskałyśmy już wielu sponsorów, ale koszty organizacji imprezy nie są małe.

Trzeba kupić balony i hel do ich napełnienia, farby do malowania twarzy, artykuły plastyczne do warsztatów, akcesoria fryzjerskie, niespodzianki dla występujących dzieci. Potrzebne są również środki na samą promocję imprezy.

Mamy przyjemność poinformować, że nasz portal również weźmie czynny udział w oleskim Dniu Dziecka. Jesteśmy patronem medialnym imprezy oraz kolejny raz będziemy współorganizatorem konkursu “Mały Oleśnianin”. O wszystkich szczegółach dotyczących imprezy oraz konkursu będziemy informować na bieżąco.

Aby wspomóc organizację imprezy, należy przelać dowolną kwotę na następujące konto:

22 1020 3668 0000 5002 0396 6389 (Bank PKO BP S.A. oddział Opole), które zostało udostępnione przez Stowarzyszenie Czas dla rodziny, ul. B. Aleksandra 2, 46-300 Olesno.

W dopisku proszę wpisać “Dzień dziecka”.

Podziel się