OKS Olesno kolejny raz przegrywa walkowerem

OKS Olesno kolejny raz przegrywa walkowerem

OKS Olesno, mimo że wygrał w ostatnim meczu na boisku z LZS-em Piotrówka 3-2, wynik został zweryfikowany jako walkower na korzyść graczy z Piotrówki.

To już drugi raz w tym sezonie, kiedy olescy piłkarze wygrywają na boisku, ale z powodu błędów organizacyjnych, punkty są im odbierane. Poprzedni przypadek opisywaliśmy tutaj: http://ool24.pl/2016/08/26/oks-powodu-biurokratycznej-pomylki-przegrywa-walkowerem/

Tym razem sprawa nie podlega dyskusji. Do rozgrywek nie został zgłoszony Dawid Sładek, wracający po kontuzji bramkarz OKS-u, który w pełnym wymiarze czasowym wystąpił w meczu LZS Piotrówka-OKS Olesno.

Błąd organizacyjny został popełniony chyba w najgorszym możliwym momencie. Oleska drużyna jest w kryzysie, mecz z Piotrówką był przełamaniem po czterech wysokich porażkach z rzędu. Piłkarze na mecz pojechali bez dotychczasowego trenera Grzegorza Krawczyka, który po domowej porażce 0-7 ze Swornicą Czarnowąsy zrezygnował z pełnionej funkcji.

W tej chwili OKS zajmuje 16. miejsce w tabeli. Zarząd klubu cały czas szuka nowego trenera. Na sobotni mecz (15 października) do Dobrzenia Wielkiego z drużyną pojedzie ponownie jako tymczasowy trener Sebastian Kopel.

Damian Pietruska

Podziel się