Doktorvolt prezentuje się na targach i szuka pracowników

Doktorvolt prezentuje się na targach i szuka pracowników

Firma Doktorvolt z Malichowa miała okazję wystawić swoje stoisko na targach ENERGETICS w Lublinie, które odbywały się w dniach 14-16 listopada.

Oprócz własnych produktów, zaprezentowany był również asortyment słowackiej firmy SEZ Krompachy i włoskiej Marlanvill. Stoisko wywołało duże zainteresowanie potencjalnych klientów takich jak projektanci, przedsiębiorcy z branży elektrotechniki i elektroinstalacyjnej. Studenci Politechniki Lubelskiej również mieli okazję zapoznać się z nowinkami technicznymi stosowanymi w produktach firmy Doktorvolt, a sztandarowy z nich, czyli rozdzielnica budowlana serii TD, przykuła uwagę pracowników naukowych tej uczelni.

Przyszłość firmy to dynamiczny rozwój. Planowane są kolejne inwestycje i ekspansja na rynku, co wiąże się z poszerzeniem asortymentu. Obecnie trwa rozbudowa pomieszczeń magazynowych. Firma zamierza rozpocząć dystrybucję produktów najwyższej jakości czołowych producentów zagranicznych i zacieśnić z nimi współpracę. Doktorvolt zdobywa coraz mocniejszą pozycję na rynku wśród producentów i dystrybutorów w branży elektrycznej.

Mieszkańcy powiatu oleskiego będą mieli okazję w najbliższym czasie spotkać się z przedstawicielami firmy na IX Forum Ekonomicznym KOOPERACJA 2017, które odbędzie się 29 listopada w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. Lotników Polskich w Oleśnie. Będzie to okazja do bliższego zapoznania się z możliwościami, jakie oferuje praca w tej firmie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, szczególnie potencjalnych pracowników.

Wszystkich zainteresowanych firmą zapraszamy również na emisję odcinka programu „Opolskie. Biznes!” realizowanego przez stację TVP3 Opole, poświęconego naszemu przedsiębiorstwu. Premiera odbędzie się 4 grudnia o godzinie 20:00 na antenie naszej regionalnej stacji telewizji publicznej. Serdecznie zapraszamy!


*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się