OKS Olesno prowadzi nabór młodych siatkarek

OKS Olesno prowadzi nabór młodych siatkarek

Od października w hali PSP nr 1 w Oleśnie dwa razy w tygodniu odbywają się zajęcia nauki gry w siatkówkę dziewcząt z klas IV-VI szkoły podstawowej. Grupa jest otwarta, a trener zaprasza nowe dziewczęta na zajęcia.

Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w godzinach 16.30 – 18.00. Uczestniczą w nich dziewczyny z klas IV-VI szkoły podstawowej.

Kilkanaście młodziutkich siatkarek bardzo aktywnie spędza czas wolny – mówi trener Robert Morawski. – Nie miałbym nic przeciwko gdyby grupa liczyła jeszcze więcej osób, więc zainteresowane osoby zapraszamy do nas na uczenie się siatkówki.

W obecnym sezonie siatkarskim w rozgrywkach dziewcząt, OKS Olesno reprezentowany jest we wszystkich kategoriach rozgrywkowych w lidze wojewódzkiej. Wiele z dziewcząt grających w wyżej wymienionych rozgrywkach zaczynało przygodę z siatkówką właśnie na zajęciach dla najmłodszych.

Grupa Minisiatkówki ma przed sobą do rozegrania turniej Kinder, który odbywa się najczęściej na przełomie kwietnia i maja.

W zajęciach biorą udział: Kinga Plucińska, Amelia Maćczak , Natalia Gmyrek, Emilia Dylong, Emilia Rosół, Alicja Piechota, Dominika Karkos i najmłodsze Zofia Kraft, Alicja Plucińska, Anna Płuciennik, Hanna Popczyk, Oliwia Lech, Julia Zielonka.

– Dziewczęta robią spore postępy. W grze skupiamy się głównie na elementach technicznych, które z reguły na tym etapie szkolenia sprawiają dzieciakom najwięcej trudności – mówi Robert Morawski, trener grupy.

Rodzice dziewcząt zainteresowani uczestnictwem dzieci w zajęciach, mogą skontaktować się z trenerem Robertem Morawskim, pod numerem:  663 701 541.

Podziel się