The Neighbourhood – amerykańska kapela na koncercie w Polsce

The Neighbourhood – amerykańska kapela na koncercie w Polsce

Już wkrótce fani alternatywnego rocka będą mogli usłyszeć na żywo muzyków zespołu The Neighbourhood. Amerykańscy artyści zagrają przed polską publicznością w lutym tego roku. Koncertu popularnej grupy nie można przegapić!

Alternatywne granie już wkrótce w Warszawie

Kalifornijska kapela wystąpi 7 lutego 2019 roku na warszawskim Torwarze. Koncert jest częścią europejskiej trasy koncertowej. W skład tournée wchodzi 10 miast. Europejska trasa koncertowa w 2019 roku rozpoczyna się 31 stycznia w Londynie, a kończy 12 lutego w Rydze. Kto wystąpi przed publicznością? W skład The Neighbourhood wchodzą wokalista Jesse James Rutherford, perkusista Brandon Fried, gitarzyści Zachary Abels i Jeremy Freedman oraz basista Michael Margott. Ich współpraca od samego początku okazuje się bardzo owocna. Grupa tworząca muzykę w klimacie alternatywnego rocka i pop rocka zasłynęła w 2012 roku za sprawa singla „Sweater Weather”. Do tej pory The Neighbourhood wydali trzy albumy studyjne, z czego pierwszy uzyskał status złotej płyty. Muzycy nagrywali piosenki również z artystami ze świata rapu (m.in. YG, Dej Loaf, Raury, Danny Brown, French Montana, Casey Veggies). W trakcie występu w warszawie zespół zaprezentuje nowe kompozycje i największe przeboje. Bilety na Neighbourhood znajdziesz pod adresem https://www.alebilet.pl/bilety/the_neighbourhood. Nie należy zwlekać ze zdobyciem wejściówki. Koncert Neighbourhood będzie świetną okazją, by posłuchać na żywo muzyki amerykańskiej kapeli.

W czerni i bieli

The Neighbourhood w bardzo krótkim czasie zdążyli podbić listę Billboard’u. Stylem i klimatem ich debiutanckiej płyty zachwycił się nawet “Rolling Stone”. Muzycy z Kalifornii rozkochali w sobie również stację BBC1, a ich występ na “Live on Letterman” był pierwszym w historii serii projektem zarejestrowanym w kolorach czerni i bieli. Muzyka The Neighbourhood to wyjątkowe teksty i klipy dopełniające całości nastrojowych kompozycji. Minimalizm stylu sprawia, że twórczość grupy trafia do bardzo szerokiego grona odbiorców. THE NBHD wciąż się rozwijają, wyzwalając kolejne pokłady energii, a jednocześnie nie tracąc w swych piosenkach nic z ich delikatnej urody. Jak sprecyzował swą wizję twórczości Jesse, jest to „wesoła muzyka dla smutnych ludzi”.

Ponownie w Polsce

Koncert Neighbourhood w Polsce przyciągnie tłumy, dlatego że kapela ma w naszym kraju liczne grono oddanych fanów. Dwa lata temu zainteresowanie występem grupy okazało się tak ogromne, że bilety rozeszły się w błyskawicznym tempie. Poznański koncert przeniesiono do większej sali, umożliwiając wzięcie udziału w nim większej liczbie fanów. Uczestnicy usłyszeli wówczas m.in. piosenki „Daddy Issues”, „Baby Came Home”, „R.I.P. 2 My Youth”, „Cry Baby”, „Sweater Weather”, Afraid i Female Robbery. Zbliżający się występ w lutym z pewnością ponowi wysoką frekwencję.

Koncert Neighbourhood 7 lutego 2019 w Warszawie z pewnością dostarczy okazji do świetnej zabawy. Poruszające kompozycje i taneczne kawałki porwą fanów kapeli. Bilety na wydarzenie są dostępne w sprzedaży.


*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się