Zadbaj o stopy już dziś! Nowy gabinet podologiczny w Oleśnie

Zadbaj o stopy już dziś! Nowy gabinet podologiczny w Oleśnie

Stopy to takie części ciała, nad którymi pewnie niezbyt często się zastanawiasz. O stopach przypominamy sobie latem, by dobrze wyglądać w sandałach lub na plaży. Dają o sobie znać, również gdy zaczynają boleć i dokuczać. O stopach warto jednak pamiętać, bo to one noszą nas przez całe życie, wykonując potężną pracę. Każdego dnia pokonują przecież przynajmniej kilka kilometrów, a komfort Twoich stóp, to Twój komfort!

Powstała nowa dziedzina, która pochyla się właśnie nad stopami. To podologia, która dba o wygląd i zdrowie stóp oraz komfort chodzenia. Wielu ludzi nie potrafi poradzić sobie ze zwykłym (niekiedy bardzo bolesnym) odciskiem, modzelem czy brodawką. Często mamy problem z wrastającym paznokciem lub mało estetycznymi popękanymi piętami.

Do kogo się udać?

p1150196Te i wiele innych schorzeń można bezboleśnie usunąć, udając się na zabieg właśnie do podologa. Gdzie w takim razie znaleźć specjalistę? Otóż Olesno może pochwalić się nowo otwartym gabinetem podologicznym „Zdrowe Stopy” na osiedlu Walce, przy ulicy Słonecznej 26. To właśnie tam, Jolanta Pietruska, mgr kosmetologii, specjalista do spraw podologii, zaprasza do skorzystania z zabiegów.

Co warte podkreślenia, zabiegi nie są przeznaczone tylko dla osób posiadających problemy w obrębie stóp.

Np. pedicure podologiczny w większym stopniu, jest to zabieg profilaktyczny, który można powtarzać systematycznie w celu zapobiegania problemom na stopach oraz dbania o komfort wypielęgnowanych stóp.

W krajach zachodnich, prewencyjny charakter pedicure znany jest już od dawna, szczególnie w przypadku osób starszych i uprawiających sport.

Zadbaj o swoje stopy już dziś, a one odwdzięczą się radosnym krokiem! Umów się na konsultację podologiczną! Telefon: 698 404 123.

zdrowe_stopyulotkarewerssinternet


Więcej szczegółów można znaleźć tutaj:

https://www.facebook.com/j.pietruska

*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się