Kolonie żeglarskie – rodzicu, Twoje dziecko będzie zachwycone

Kolonie żeglarskie – rodzicu, Twoje dziecko będzie zachwycone

Żeglarstwo to coś więcej, niż dyscyplina sportowa. To sposób definiowania samego siebie, umiejętność stawiania czoła różnym trudnym sytuacjom, a także – szeroko rozumiana – szkoła życia. Mazury to idealne miejsce dla “kolonii z żaglówką w tle”. I właśnie dlatego organizujemy tam niepowtarzalne i wyjątkowe spotkania dla wszystkich młodych adeptów żeglarstwa.

Jak zarazić dziecko… żeglarstwem?

Nasze kolonie żeglarskie to idealny sposób na to, by zarazić dziecko nieodpartą i wyjątkową miłością do żagli. Naszym celem jest ukazanie tego sportu takim, jakim jest, a więc pełnym przygód, bogatym we wspomnienia i w nieoczekiwanie zwroty akcji. Co więcej, te kilkanaście dni spędzonych na wakacjach pod żaglami będą niewątpliwie źródłem wielu ciekawych wspomnień i atrakcji. A gdy dzieciaki wrócą do szkoły, z pewnością będą chciały się pochwalić swoimi nowymi doświadczeniami i umiejętnościami.

Dlaczego warto zapisać dziecko do Szkoły Żeglarstwa PuntoVita?

Istnieje przynajmniej kilka powodów, dla których Państwa syn lub córka powinni znaleźć się wśród uczestników naszego kursu żeglarskiego.

Oto najważniejsze z nich:

1. Nasze kursy żeglarskie są polecane przez wszystkich i – co ważne – cieszą się olbrzymią popularnością wśród pociech. Organizujemy spotkania nie tylko na Mazurach, ale też na niezwykle wymagającym Bałtyku, Oceanie Atlantyckim, a także na wodach okalających Chorwację i Hiszpanię.

2. Nasza oferta jest stale aktualizowana i dopasowywania do oczekiwań uczestników. Jesteśmy podmiotem, który nie ogranicza swoich szkoleń wyłącznie do maluchów. Wręcz przeciwnie – nasze specjalistyczne kursy są też przeznaczone dla osób dorosłych. Dlatego warto u nas poszukać oferty dla siebie.

kolonie-zeglarskie-puntovita

Fot: PuntoVita.pl

Nasza oferta żeglarska i jej atuty

Szkoła żeglarstwa PuntoVita to coś więcej, niż zwykły podmiot organizujący kolonie dla dzieci i młodzieży. To podmiot, który potrafi połączyć naukę żeglowania z dobrą zabawą i mnóstwem przyjemnych doznań. Mazury to obszar, który doskonale się do tego nadaje. Duża liczba dostępnych portów, spokojne akweny i możliwość poznania wielu ciekawych osobistości, to tylko niektóre z zalet organizowanych przez nas spotkań.

Mało tego – szkoła PuntoVita ma na tym polu olbrzymie doświadczenie. Organizowane przez nią coroczne kursy zawsze cieszą się bardzo dużą popularnością. Co więcej – są one całkowicie bezpieczne. Zespół PuntoVita dokłada wszelkich starań, aby kursy były przeprowadzane z zachowaniem odpowiednich procedur bezpieczeństwa. Jest to możliwe dzięki wysokim kompetencjom personelu szkolącego, dla którego żeglarstwo to prawdziwa pasja. Co więcej, osoby te mogą też w sposób profesjonalny zorganizować dostępny czas wolny, dzięki czemu kursy te przeplatane są z mnóstwem wyjątkowych i niezapomnianych wydarzeń. Dzięki temu zdobycie patentu żeglarskiego stanie się o wiele łatwiejsze.

Podsumowanie

Kolonie żeglarskie z PuntoVitą to niezwykłe i niezapomniane wydarzenie, które – oprócz bogatej warstwy merytorycznej – oferują cały pakiet niesamowitych atrakcji. Jest to też doskonały sposób, by poznać szerokie grono wyjątkowych i żądnych nowych doświadczeń osób.


*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się