Sieć McDonald’s otworzyła swój lokal w Wieluniu – podaje INFO Wieluń

Sieć McDonald’s otworzyła swój lokal w Wieluniu – podaje INFO Wieluń

Franczyzobiorczyni wspólnie z przedstawicielami władz miasta i powiatu otworzyła nową restaurację McDonald’s w Wieluniu. Co ciekawe, wieluński obiekt jest obecnie największym pod względem powierzchni punktem amerykańskiej sieci w Polsce.

Mieszkańcy Wielunia doczekali się otwarcia znanej amerykańskiej sieciówki z hamburgerami, frytkami i kanapkami. Lokal, który powstawał od kilku miesięcy przy ulicy Głowackiego – jednej z głównych ulic Wielunia – został właśnie oficjalnie otwarty.

W otwarciu uczestniczyli samorządowcy

Jak informuje portal INFO Wieluń, w uroczystym otwarciu obiektu fast foodowego giganta zza oceanu wzięli udział m.in. burmistrz Wielunia Paweł Okrasa oraz starosta wieluński Marek Kieler. Lokal w Wieluniu jest największym punktem McDonald’s w Polsce i oferuje miłośnikom burgerów aż 188 miejsc siedzących.

Wieluński obiekt jest 33. punktem McDonald’s w województwie łódzkim, a 520. w Polsce. Będzie nim zarządzać franczyzobiorczyni Justyna Lisiecka, dla której będzie to szósty punkt pod szyldem amerykańskiej sieci fast foodów. Z okazji otwarcia Lisiecka przekazała czek o wartości 10 tys. złotych na rzecz jednego z wieluńskich przedszkoli.

Starosta: Mieszkańcy oczekiwali na to z utęsknieniem

– Bardzo się cieszymy, że nowy podmiot gospodarczy powstaje w naszym mieście, w naszym powiecie. Oczekiwany był od wielu, wielu lat. Dużo się pisało, dużo się mówiło o McDonaldzie w Wieluniu. To były też oczekiwania naszego środowiska, naszych mieszkańców, szczególnie młodych mieszkańców, którzy oczekiwali na to z utęsknieniem – mówił starosta wieluński, Marek Kiler w filmie przygotowanym przez portal INFO Wieluń.

Lokal sieci McDonald’s w Wieluniu jest otwarty codziennie od 6:00 do 24:00. Dotyczy to zarówno sali jadalnej, jak i obsługi zmotoryzowanych za pośrednictwem McDrive. Do dyspozycji klientów oddano też parking z 24 miejscami dla samochodów osobowych. Obsługę gości zapewnia 70 pracowników, w tym 14 managerów. Czy do popularnego “maka” w Wieluniu będą jeździć też mieszkańcy naszego regionu? Tego na pewno nie można wykluczyć.

Więcej na temat otwarcia McDonald’s w Wieluniu znajdziecie w artykule pod tytułem “McDonald’s w Wieluniu już otwarty! Jest największy w Polsce [ZDJĘCIA, FILM]” w portalu info.wielun.pl. Jeśli interesują Was wydarzenia i informacje z Wielunia i powiatu wieluńskiego, warto śledzić na bieżąco portal informacyjny INFO Wieluń.


*-Artykuł sponsorowany.

Podziel się