• Home »
  • Informacje »
  • Dmuchany biznes od podszewki – odkryj strategie zarabiania na atrakcjach dmuchanych!

Dmuchany biznes od podszewki – odkryj strategie zarabiania na atrakcjach dmuchanych!

Dmuchany biznes od podszewki – odkryj strategie zarabiania na atrakcjach dmuchanych!

Współczesna branża rozrywkowa stwarza mnóstwo możliwości dla rozwoju działalności. Jednym z jej obszarów, który od lat nie traci na popularności zarówno wśród przedsiębiorców, jak i ich klientów, są dmuchańce. Te wyjątkowe, kolorowe atrakcje pozwalają czerpać zysk nie tylko w najgorętsze dni roku. Zastanawiasz się, jak zarabiać na dmuchańcach? Zapraszamy do lektury!

Wynajem dmuchańców

Wynajem dmuchańców to jedna z najpopularniejszych form zarabiania na tych atrakcjach. Pierwszym krokiem do rozpoczęcia działalności w tym modelu jest zakup jednego lub kilku dmuchanych zamków czy zjeżdżalni, a następnie udostępnianie ich za określoną opłatą. W ramach takiego biznesu można nawiązywać współpracę z organizatorami rozmaitych wydarzeń, takich jak festyny, imprezy firmowe, pikniki szkolne czy półkolonie.

Z usług wypożyczalni chętnie korzystają także rodzice poszukujący atrakcji na imprezę urodzinową dziecka, a także pary chcące urozmaicić przestrzeń przyjęcia weselnego i zapewnić rozrywkę najmłodszym gościom. Różnorodne, bajecznie kolorowe i bezpieczne dmuchańce można znaleźć na przykład w ofercie polskiego sklepu GunGan.

Dmuchany park rozrywki w plenerze

Plenerowe parki rozrywki są chętnie odwiedzane przez rodziny z dziećmi, a także uczestników wycieczek szkolnych oraz kolonii letnich. Działalność w tym modelu mogą rozważyć osoby będące właścicielami lub dzierżawcami działek. Teren, którym dysponujesz, możesz zagospodarować z wykorzystaniem kilku (w przypadku większej powierzchni – nawet kilkunastu) atrakcji, tworząc w ten sposób różnorodną strefę zabaw. 

Plenerowe dmuchane parki rozrywki to biznes sezonowy, który pozwala czerpać zyski od pierwszych słonecznych dni wiosny aż do końca ciepłych jesiennych dni. Takie miejsca są szczególnie popularne wśród odwiedzających zwłaszcza w sezonie wakacyjnym.

Dmuchany park rozrywki na hali

Dmuchany park rozrywki ulokowany w krytym obiekcie, na przykład na hali, łączy zalety parku plenerowego z niezależnością od warunków atmosferycznych. Prowadząc biznes w tym modelu, można więc bez przeszkód czerpać zyski z udostępniania gościom dmuchańców nawet przez cały rok. Rozpoczęcie takiej działalności wymaga wejścia w posiadanie lub wynajęcia wystarczająco dużej i bezpiecznej zadaszonej powierzchni. Potrzebne będą także różnorodne atrakcje dmuchane możliwe do ulokowania na hali.

Dmuchany park wodny

Dmuchane parki wodne umieszczane są na powierzchni kąpielisk. Zwykle przyjmują one postać stref zabaw z torami przeszkód, mostkami, zjeżdżalniami, skakańcami i innymi dmuchańcami umożliwiającymi bezpieczną zabawę w wodzie. Aby prowadzić działalność w tym modelu, potrzebny jest dostęp do kąpieliska o minimalnej głębokości 1,2 metra. Akwen powinien być na tyle duży, by odległość atrakcji od brzegu mogła wynosić przynajmniej 3 metry. 


*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się