Senator Beniamin Godyla powalczy o następną kadencję

Senator Beniamin Godyla powalczy o następną kadencję

W środę 16 sierpnia w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej. Odbyła się na nim prezentacja kandydatów, którzy w będą ubiegać się o mandat w najbliższych wyborach parlamentarnych. Wśród nich jest, reprezentujący między innymi powiat oleski, Beniamin Godyla.

– Bycie senatorem to nie tylko praca w parlamencie, udział w głosowaniach czy praca w różnych komisjach – mówi Beniamin Godyla. – To także funkcje reprezentacyjne, które sprawowałem przez obecność na wszelakich wydarzeniach lokalnych czy ogólnokrajowych. Praca senatora to przede wszystkim kontakt z wyborcami w terenie, niezliczone ilości spotkań, rozmów i dziesiątki interwencji podejmowanych poprzez moje biura senatorskie. Z tego cieszę się najbardziej, że przez ostatnie cztery lata udało się wesprzeć wiele osób, które naprawdę potrzebowały pomocy. Wierzę, że moja praca zostanie doceniona przez mieszkańców i będę mógł ją kontynuować w najbliższej kadencji.

Beniamin Godyla jest członkiem Komisji Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej, członkiem Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, członkiem Komisji Nadzwyczajnej do spraw Klimatu. Jest także przewodniczącym polsko-niemieckiej grupy senackiej.

Podziel się