W Biskupicach nie można narzekać na nudę!

W Biskupicach nie można narzekać na nudę!

Tylko w ciągu jednego tygodnia w Biskupicach odbyło się kilka imprez i wydarzeń, o których warto wspomnieć. Jak widać, w tej miejscowości nie można narzekać na nudę!

Zacznijmy od soboty 25 listopada, kiedy to cotygodniowe spotkanie oazowe dla dzieci, organizowane przez ks. Proboszcza Andrzeja Flaka, zakończyło się ogniskiem z kiełbaskami. Spotkanie miało wątek edukacyjny, bowiem ciekawą prelekcję przedstawił Dariusz Kowalczyk, inżynier nadzoru w Nadleśnictwie Olesno.

Tego dnia odbyło się także spotkanie andrzejkowe dla dzieci organizowane przez mamy z sołectwa Biskupice, z Dominiką Kossok-Mielczarek na czele. Były wróżby tańce i śpiew. A jak są dzieci i dobra zabawa, to muszą być też frytki!

To nie koniec sobotnich informacji! Bowiem urodziny obchodziła najstarsza mieszkanka Biskupic, pani Gertruda Kansy, której do symbolicznych setnych urodzin brakuje już tylko 6 lat! Dużo zdrowia życzymy!

We wtorek 28 listopada wykazały się za to panie z Koła Gospodyń Wiejskich, które spotkały się, aby wykonać piękne wieńce adwentowe.

Dni w kalendarzu galopują, a wraz z nimi plany mieszkańców Biskupic. Środa 6 grudnia to oczywiście spotkanie ze św. Mikołajem podczas Mszy świętej.

W sobotę 9 grudnia odbędzie się spotkanie oazowe z dziećmi w salce przy plebani, a tego samego dnia Mamy z sołectwa Biskupice zapraszają dzieci na wspólne dekorowanie pierników.

W Biskupicach tętni życie!


*- Zdjęcia: Parafia św. Jadwigi Śląskiej i św. Jacka w Biskupicach, Biskupice.

Podziel się