Książki polecane na prezent – sprawdź listę!

Książki polecane na prezent – sprawdź listę!

Planując prezent dla bliskiej osoby mało kiedy bierzemy pod uwagę książki. To błąd, bo dobrze dobrana publikacja może sprawić wiele radości, a nawet pomóc w rozwiązaniu różnego rodzaju problemów. Sprawdź pozycje książkowe polecane na prezent!

Prezent w postaci książki – dlaczego jest dobry?

Mówi się, że najlepsze prezenty to te, które są trwałe i praktyczne. Książki doskonale spełniają te założenia. Trudno jednak nie zgodzić się z tym, że najbardziej użyteczne są publikacje pisane w formie poradnika. Na pewno osoba, której zamierzasz podarować prezent, boryka się w swoim życiu z pewnym problemem. Jeżeli tylko o nim wiesz, wystarczy dopasować odpowiednią pozycję książkową, aby pomóc go rozwiązać. Wiele poradników ma też charakter coachingowy. Uczą, jak wykorzystywać swój potencjał lub jak robić pewne rzeczy efektywnej. Decydując się na taki podarunek, możesz przyczynić się do czyjegoś sukcesu.

Książki polecane na prezent

W ofercie https://praweksiazki.pl/ czeka wiele ciekawych publikacji, które idealnie sprawdzą się na prezent. Do tego ich ceny wcale nie są wygórowane. Oto lista wybranych książek dostępnych w tym sklepie:

– “Zamień chemię na energię. Zdrowie i siła na wynos” – idealna książka dla ludzi żyjących w biegu. Zawiera ponad 50 przepisów na zdrowe przekąski;

– “Harvardzki poradnik skutecznego uczenia się” – doskonała propozycja dla uczniów, studentów i nauczycieli;

– “Reumatyzm i artretyzm” – książka polecana seniorom, którzy mierzą się ze schorzeniami układu kostnego;

– “Walka ze stresem jako lekarstwo na raka” – to książka dedykowana osobom narażonym na stres, która uczy, jak sobie z nim radzić;

– “Zioła na serce, miażdżycę i nadciśnienie z recepturami o. Grzegorza Sroki” – idealna propozycja dla miłośników medycyny naturalnej;

– “Sztuka uwodzenia własnej żony czyli jak zrozumieć, czego pragną kobiety” – to dobra propozycja na prezent dla mężczyzny, który przechodzi kryzys w związku.

Nie masz pomysłu na prezent? Postaw na rozwijające książki, dzięki którym możesz zmienić życie bliskiej Ci osoby na lepsze.


*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się