OKS czwarty w Laguna Cup

OKS czwarty w Laguna Cup

Jedenastoletni piłkarze OKS-u Olesno, prowadzeni przez Sebastiana Kopla zajęli czwarte miejsce (jako gospodarze) w Laguna Cup.

Turniej odbył się w niedzielę 22 czerwca na trzech boiskach (dwa na płycie głównej OKS-u, jedno na orliku). Czwarte miejsce gospodarzy wstydu nie przynosi, bowiem turniej był bardzo mocno obsadzony, grały bowiem: trzy drużyny Rakowa Częstochowa, Skra Częstochowa, MKS Kluczbork, Sparta Lubliniec, Odra Opole i Stal Brzeg.

Najpierw rozgrywano mecze grupowe, później finałowe, a na końcu o kolejne miejsca.

Podopieczni Sebastiana Kopla zdecydowanie lepiej radzili sobie na orliku, gdzie na co dzień trenują. Tam bowiem wygrali w grupie 4-1 z Rakowem Częstochowa II i 2-0 ze Skrą Częstochowa.

Na trawie oleśnianom szło zdecydowanie gorzej. 1-3 przegrali ze Spartą Lubliniec w meczu grupowym, 0-6 w meczu pucharowym z Rakowem III Częstochowa i 1-3 w meczu o 3. miejsce z Rakowem I.

Na turnieju rządziły zespoły z Częstochowy. Pierwsze miejsce zajęła Skra, a kolejne Raków III i Raków I.

OKS Olesno zagrał w składzie: Michał Konieczny, Tobiasz Flak, Aleksander Kuźnik, Dawid Barowski, Patryk Łukowski, Dominik Sitek, Jakub Gryga, Grzegorz Sabok, Jakub Skonieczny, Maciej Skonieczny, Michał Bawej, Tobiasz Loose, Alan Mikrut. Trener Sebastian Kopel.

Podziel się