Łatwe punkty gorzowskich siatkarzy

Walka punkt za punkt i skuteczne ataki po obu stronach gorzowscy kibice mogli podziwiać przez około pięć minut, gdyż mecz został przerwany, by po piętnastu minutach zakończyć go oddaniem walkowerem przez MUKS Jedynka Baborów.

Walkower był wynikiem kontuzji zawodnika z pola. Nie miał zmiennika, a libero nie mógł wystąpić za niego. Gdyby trener nie zgłosił libero, ten mógłby go zastąpić, lecz tak się nie stało. Był to ewidentny błąd gości, którzy wiedzieli, że w przypadku kontuzji jednego z gracza, będą musieli dać walkower z powodu zbyt małej ilości zawodników. Tak stanowią przepisy.

Łatwe punkty dla Piasta Pimat Iskra Gorzów Śląski, który zagrał jeszcze pokazowy sparing między sobą, by kibice mogli zobaczyć ich w akcji. Stan, w którym przerwano mecz to 6:5 dla gospodarzy.

Kontuzji doznał również Patryk Sodolski (złamanie nosa) z ekipy gospodarzy.