Zapowiedź imprezowo-sportowego weekendu (11-12 lipca)

Cykl “Zapowiedzi sportowego weekendu” przekształcamy na okres wakacyjny w cykl “Zapowiedzi imprezowo-sportowego weekendu”. Okres wakacji to bowiem czas odpoczynku, ale również wielu festynów, imprez integracyjnych, dni miast i wiosek, a w późniejszym terminie również dożynek.

Chcemy, by nasi czytelnicy byli na bieżąco z kalendarzem imprez i przed wyjściem z domu mieli szeroki wachlarz możliwości spędzania wolnego czasu. Zachęcamy, więc wszystkich organizatorów imprez wszelakich do kontaktu z nami poprzez adres e-mail: redakcja@ool24.pl

W drogę!

Lato w teatrze – Dobrodzień

pipi-dokis-

W ramach akcji “Lato w teatrze” finansowanego z budżetu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego zawita do Dobrodzienia spektakl „Pippi Pończoszanka” a wraz z nim wiele atrakcji:

Piątek 10 lipca

godz. 15.00:

 Warsztaty „Jak zostać Pippi?”, w trakcie których przejdziesz prawdziwy trening, który wprowadzi Cię w świat Pippi. Informacje są w Domu Kultury lub pod numerem  34 3575 346.

godz.17.30:

finał warsztatów – parada ulicami miasta

Sobota 11 lipca

godz. 18.00:

Namiot cyrkowy w Ogródku Jordanowskim, ulica Piastowska – spektakl pt. “i koncert zespołu Bura Kura”. Należy koniecznie odebrać darmowe wejściówki w domu kultury.


II Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej “Piłkarskie Dwójki” – Praszka

Orlik-pilka nozna


U Jana na sportowo – Rozterk

u jana na sportowo


Grand Prix Gorzowa Śląskiego w siatkówce plażowej

2015 siatkowka plazowa


Koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Łomnicy

lomnicarynek


Magnum Club Wachów

sobota-niedziela11-12.07

Podziel się