Wasz portal ma już 2 lata!

Wasz portal ma już 2 lata!

Dokładnie dwa lata temu ukazał się pierwszy post na portalu ool24.pl. W tej krótkiej historii wiele się wydarzyło. Portal przeżywał więcej wzlotów niż upadków. Cały czas pracujemy jednak nad rozbudową i udoskonaleniem witryny.

Tylko w ciągu 2015 roku według Google Analytisc odwiedziło nas ponad 80 000 użytkowników. Jest to liczba dla nas niewiarygodna, która pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. Szczerze mówiąc, kiedy zakładaliśmy portal, nie spodziewaliśmy się takich statystyk, w tak krótkim okresie czasu. Dziennie odwiedza nas średnio ponad 1000 użytkowników, a statystyki rosną na naszych oczach, z miesiąca na miesiąc.

Ci, którzy są z nami od początku, z pewnością zauważyli zmiany, jakie zaszły na naszym portalu, a są one widoczne gołym okiem. Kilkukrotnie zmieniała się chociażby szata graficzna, cały czas staramy się przystosowywać nowe rozwiązania i wdrażać kolejne pomysły.

Tych ostatnich nam nie brakuje i z pewnością część z nich, w niedługim czasie będzie widoczna w witrynie.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę z naszych niedoskonałości. Wyrobiliśmy sobie już pewną renomę, ale wiemy, w którym miejscu mamy jeszcze rezerwy i jak daleka droga przed nami do udoskonalenia portalu.

Chcielibyśmy być w każdym miejscu, w którym dzieje się coś ciekawego, ale mamy oczywiście ograniczone możliwości. Staramy się odpowiadać na wszystkie Państwa sugestie i propozycje.

Urodziny to również dobra okazja do podziękowań. Dziękujemy, że jesteście z nami, że tworzycie razem z nami to miejsce w szerokim, internetowym świecie. Dziękujemy wszystkim firmom i instytucjom, które z nami współpracują. Mamy nadzieję, że podobnie jak my, jesteście zadowoleni ze współpracy z nami i z optymizmem spoglądacie na współpracę w przyszłości.

Mamy również do Was prośbę. Portal znamy od podszewki, trudno spojrzeć na niego zewnętrznym okiem i zobaczyć niedoskonałości i wady, ale również te pozytywne sprawy, których udało nam się dokonać.

Dlatego chcemy zapytać o wszystko co dotyczy portalu. W jaki sposób możemy go rozbudować? Czy podoba się Wam szata graficzna? Czy strona jest przejrzysta, wystarczająco intuicyjna i czy łatwo się na niej odnaleźć? Co powinniśmy zmienić, a co wychodzi nam całkiem dobrze?

Z góry dziękujemy za wszelkie sugestie i opinie!

Cieszymy się, że jesteście z nami!

Redakcja ool24.pl

Podziel się