Zapowiada się rekordowy finał w Praszce

Zapowiada się rekordowy finał w Praszce

W praszkowskim sztabie oprócz Radłowa będzie również Wieluń, gdzie organizatorzy w tym roku zdecydowali połączyć siły. W sumie w trzech regionach będzie kwestować 320 wolontariuszy. Miło nam poinformować, że objęliśmy patronat medialny nad 24. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z ramienia sztabu Praszka.

Rekordowa liczba wolontariuszy wydelegowana jest z ramienia praszkowskiego sztabu. Około 215 w Praszce i Radłowie oraz ponad 100 ochotników w Wieluniu będzie chodzić z puszkami. Rekordu spodziewać się można również w łącznej sumie uzbieranych pieniędzy.

– Przygotowania do 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są na etapie zaawansowanym. Dopinamy wszystko na ostatni guzik, a myślę, że w tym roku będzie wyjątkowo – mówi Bartek Stańczyk, jeden z organizatorów.

Ekipa z Praszki była już w Warszawie, by nagrać promocyjny spot, odebrać identyfikatory oraz podpisać kilka gadżetów, które licytować można na aukcjach allegro.

W Praszce tradycyjnie będzie bardzo ciekawie. Przewidziano masę występów, które rozpoczynają się od samego rana. Szczegóły:

1– W tym roku między innymi będzie występ Roberto Zucaro, który ostatnio spodobał się publiczności – kontynuuje Bartek Stańczyk. – Z kolei w ramach „Światełka do nieba” przygotowaliśmy widowisko laserowo-multimedialne. Firma przyjeżdża aż z Leszna i mamy nadzieję, że pomysł się spodoba. W zależności od reakcji publiczności, zdecydujemy czy przyszłych latach również będziemy korzystać z takich możliwości.

Jedno jest pewne, będzie się działo!

Zapraszamy na stronę internetową praszkowskiego sztabu:

WOŚP Praszka

Szczegółowy program imprezy: http://ool24.pl/2016/01/05/24-final-wosp-praszka/

Michał Krzyminski

Galeria:

* – zdjęcia Krzysztof Szczepański, http://www.visualsensation.pl/

Podziel się