XIII Grand Prix Gorzowa Śląskiego
Przedstawiamy wyniki z I i II rundy XIII Grand Prix Gorzowa Śląskiego, które odbyło się w niedzielę 14 października w Gorzowie Śląskim.
– Dziękuję za udział w turnieju. Zapraszam na III rundę w miesiącu listopadzie – mówi Edmund Olszowy, kierownik turnieju.
Amatorzy
lp. | imię i nazwisko | miejscowość | I – 22.09 | II – 14.10 | III | IV | razem |
1 | CIEKAŃSKI JERZY | WOLA WIĄZOWA | 50 | 50 | 100 | ||
2 | PIOTROWSKI LESZEK | KRZEPICE | 46 | 48 | 94 | ||
3 | HANAS ANDRZEJ | GORZÓW ŚL. | 40 | 46 | 86 | ||
4 | WARZECHA WINCENTY | DZIAŁOSZYN | 36 | 36 | 72 | ||
5 | RÓŻYCKI SŁAWOMIR | DZIAŁOSZYN | 30 | 40 | 70 | ||
6 | PYCHYŃSKI SŁAWOMIR | WIELUŃ | 48 | 0 | 48 | ||
7 | GRUSZKA ZBIGNIEW | GRODZIEC | 0 | 44 | 44 | ||
8 | SZOPA DARIUSZ | WIELUŃ | 44 | 0 | 44 | ||
9 | WYDMUCH MIROSŁAW | KRZEPICE | 38 | 0 | 38 | ||
10 | GÓRECKI BOGUSŁAW | SŁUPIA | 0 | 38 | 38 | ||
11 | OLSZOWY EDMUND | PRASZKA | 0 | 34 | 34 | ||
12 | KĄCKI WŁADYSŁAW | SŁUPIA | 34 | 0 | 34 | ||
13 | KRAJEWSKI BOLESŁAW | SZYSZKÓW | 26 | 8 | 34 | ||
14 | KLESZCZ ZENON | OPATÓW | 0 | 30 | 30 | ||
15 | BANAŚ TADEUSZ | WIELUŃ | 28 | 0 | 28 | ||
16 | CHMIELARZ BOGDAN | WIELUŃ | 0 | 28 | 28 | ||
17 | GRACZYK JACEK | DZIAŁOSZYN | 0 | 26 | 26 | ||
18 | GOGOL ANDRZEJ | MNICHOWICE | 24 | 0 | 24 | ||
19 | POKUSIŃSKI RAFAŁ | DORUCHÓW | 0 | 24 | 24 | ||
20 | KUTYNIA ADAM | OLESNO | 0 | 20 | 20 | ||
21 | SIBERA HENRYK | OPATÓW | 0 | 18 | 18 | ||
22 | KRUSZEHNICKI BOGDAN | BRACIN | 0 | 16 | 16 | ||
23 | WIŚNIEWSKI MATEUSZ | KOZŁOWICE | 0 | 14 | 14 | ||
24 | WILKA MAREK | GORZÓW ŚL. | 0 | 10 | 10 | ||
25 | SZMIDT ZBIGNIEW | ŁĘKA OP. | 0 | 6 | 6 |
Open
lp. | imię i nazwisko | miejscowość | I – 22.09 | II – 14.10 | III | IV | razem |
1 | CIEKAŃSKI JERZY | WOLA WIĄZOWA | 50 | 50 | 100 | ||
2 | HANAS ANDRZEJ | GORZÓW ŚL. | 40 | 44 | 84 | ||
3 | ANCZYK MATEUSZ | PRASZKA | 48 | 36 | 84 | ||
4 | ŻYDZIAK MATEUSZ | KOZŁOWICE | 38 | 20 | 58 | ||
5 | SOBCZYK ALBIN | BYCZYNA | 0 | 48 | 48 | ||
6 | WYDMUCH MIROSŁAW | KRZEPICE | 46 | 0 | 46 | ||
7 | MILDE ADAM | GORZÓW ŚL. | 0 | 46 | 46 | ||
8 | KRAJEWSKI BOLESŁAW | SZYSZKÓW | 36 | 10 | 46 | ||
9 | PIOTROWSKI LESZEK | KRZEPICE | 44 | 0 | 44 | ||
10 | SOBCZYK TOBIASZ | BYCZYNA | 0 | 40 | 40 | ||
11 | WŁOCH KAROL | GORZÓW ŚL. | 0 | 38 | 38 | ||
12 | GRACZYK JACEK | DZIAŁOSZYN | 0 | 34 | 34 | ||
13 | WILK MAREK | GORZÓW ŚL. | 0 | 30 | 30 | ||
14 | CHMIELARZ BOGDAN | WIELUŃ | 0 | 28 | 28 | ||
15 | GRUSZKA ZBIGNIEW | GRODZIEC | 0 | 26 | 26 | ||
16 | WARZECHA WINCENTY | DZIAŁOSZYN | 0 | 24 | 24 | ||
17 | RÓŻYCKI SŁAWOMIR | DZIAŁOSZYN | 0 | 18 | 18 | ||
18 | WIŚNIEWSKI MATEUSZ | KOZŁOWICE | 0 | 16 | 16 | ||
19 | KUTYNIA ADAM | OLESNO | 0 | 14 | 14 | ||
20 | POKUSIŃSKI RAFAŁ | DORUCHÓW | 0 | 8 | 8 |
Podziel się