Rodzinne wakacje na pierwszym planie – Hotel Czarny Potok w Krynicy-Zdroju

Rodzinne wakacje na pierwszym planie – Hotel Czarny Potok w Krynicy-Zdroju

Czy można połączyć odpoczynek dla dorosłych z nieskończoną zabawą dla dzieci w jednym miejscu? W sercu malowniczej Krynicy-Zdroju, kryje się odpowiedź na te pytania. Hotel Czarny Potok, bo o nim mowa, to miejsce, które stawia na rodzinne wakacje pełne niezapomnianych wspomnień. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

Niekończąca się zabawa na wyciągnięcie ręki

W hotelu Czarny Potok dziecięca zabawa nie zna granic. W klubie dla najmłodszych KIDS CLUB każdego dnia czekają na nowe, ekscytujące atrakcje. Czy to warsztaty plastyczne, czy zabawy pod okiem doświadczonych animatorów  (w wakacje aż 11 godzin dziennie) – są zawsze pełne uśmiechu i zabawy.

Zaś dla starszych dzieci idealnym miejscem staną się pokoje rozrywki. Najnowocześniejsze gogle VR przeniosą młodych odkrywców w nieznane światy, a szereg automatów do gier pozwoli na rywalizację pełną emocji. 

Aktywność na świeżym powietrzu

Czarny Potok to hotel z basenem, sauną i innymi atrakcjami dla całej rodziny. Dla małych amatorów aktywności na świeżym powietrzu ośrodek przygotował zewnętrzny plac zabaw oraz możliwość wynajmu rowerów. Wypożyczalnia rowerów oferuje szeroki wybór dwóch kółek dla całej rodziny, a malownicze trasy wokół hotelu Czarny Potok to idealne miejsce na rodzinne wycieczki. Można też spróbować sił w mini golfie, który łączy w sobie sportową rywalizację z dobrą zabawą. A po dniu pełnym wrażeń, nic tak nie relaksuje jak chwile spędzone w hotelowym basenie.

Kulinarne rozkosze dla najmłodszych i nie tylko

W gastronomicznej ofercie hotelu Czarny Potok nie zabrakło też propozycji dla najmłodszych. Restauracja serwuje specjalne menu dla dzieci, które z pewnością zadowoli nawet najbardziej wybredne podniebienia najmłodszych. Na stole królują takie dania jak pyszne naleśniki, amerykańskie pancakes, nuggetsy z kurczaka czy paluszki rybne. 

Co więcej, myśląc o komforcie rodziców, restauracja wyposażona jest w krzesełka do karmienia oraz zestawy kolorowanek i kredek, które umilą czas najmłodszym gościom podczas oczekiwania na posiłek.

Kameralne zakątki i edukacyjne przygody

Podczas pobytu w hotelu Czarny Potok warto również odkryć nieco mniej znane, ale równie atrakcyjne propozycje dla rodzin z dziećmi. Przestronny teren hotelu kryje wiele kameralnych zakątków, które sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Skryte alejki, małe mostki czy ławeczki z widokiem na potok – to idealne miejsca na rodzinne pikniki czy gry i zabawy.

Zgłębianie tajemnic przyrody w Krynicy-Zdroju

Dla rodzin o duszy odkrywców, okolice hotelu mają do zaoferowania interesujące propozycje przyrodnicze. W pobliżu Czarnego Potoku znajdują się liczne szlaki, które prowadzą przez najpiękniejsze zakątki Krynicy-Zdroju i okolic. Dzięki temu cała rodzina ma szansę zgłębić tajemnice przyrody, poznając przy okazji lokalną florę i faunę.

Czarny Potok w Krynicy-Zdroju to hotel dla dzieci, ich rodziców i nie tylko, który nieustannie dba o najwyższy standard pobytu. Wszystko tutaj sprzyja aktywnemu, zdrowemu i pełnemu radości spędzaniu czasu, bez względu na wiek. Hotel Czarny Potok to miejsce, które doskonale rozumie potrzeby zarówno dorosłych, jak i dzieci. Oferuje swoim gościom pełen wachlarz atrakcji i stanowi idealne miejsce na rodzinne wakacje, które zostaną na długo w pamięci każdego członka rodziny.


*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się