Jakie rezultaty pozwala uzyskać Gen Factor?

Jakie rezultaty pozwala uzyskać Gen Factor?

Gen Factor to linia wyjątkowych preparatów do użytku profesjonalnego, stosowanych w celu regeneracji i odbudowy skóry. Ich działanie doceniane jest w kosmetologii, medycynie i medycynie estetycznej. To, co wyróżnia tę serię produktów, to ich inteligentne działanie, bogate spektrum zastosowań i możliwość łączenia ze sobą poszczególnych preparatów. Dzięki Gen Factor możliwe jest uzyskanie długotrwałych i widocznych rezultatów nawet po pierwszym zabiegu. Warto więc wiedzieć, czym dokładnie są te preparaty oraz jakie efekty można dzięki nim osiągać.

Czym są produkty Gen Factor i jak się je wykorzystuje?

Gen Factor to innowacja z zakresu inżynierii tkankowej. Głównym zadaniem tych produktów jest kompleksowa pielęgnacja, odbudowa i regeneracja skóry. Rezultaty te osiągane są poprzez wywoływany przez preparaty efekt proliferacji komórek i całej macierzy tkankowej. Ze względu na swoje właściwości, produkty Gen Factor mogą być stosowane w wielu zabiegach, zarówno tych mających na celu ogólną poprawę stanu skóry, jak i do redukcji widoczności blizn, przebarwień czy rozstępów.

Preparaty Gen Factor aplikuje się na powierzchnię skóry pacjenta. Nie należy podawać ich metodą iniekcyjną. Preparat może być łączony z takimi zabiegami jak sonoforeza, mezoterapia mikroigłowa, RF frakcyjny mikroigłowy czy laser frakcyjny CO2. Różne produkty Gen Factor mogą być ze sobą łączone w celu uzyskania kombinacji substancjii o właściwościach odpowiednich dla potrzeb danego typu skóry i celu zabiegu. 

Jakie rezultaty można uzyskać dzięki hydrożelom Gen Factor?

Produkty Gen Factor pozwalają poradzić sobie zarówno z niewielkimi, jak i głębszymi uszkodzeniami skóry. Umożliwiają łatwiejszą kontrolę nad stanem zapalnym, obrzękiem i procesami gojenia, a przy tym stymulują procesy odnowy skóry i doprowadzają do wytwarzania nowych włókien kolagenowych. Preparaty Gen Factor to rozwiązanie dla wielu problemów skórnych, między innymi takich jak:

  • rozstępy,
  • blizny,
  • stany zapalne,
  • atrofia, 
  • trudno gojące się rany (oparzenia, owrzodzenia).

Jak dobrać preparat Gen Factor do swoich potrzeb?

Produkty Gen Factor różnią się pod kątem zakresu zastosowań. Preparaty marki Gen Factor zawierają aktywne biologicznie składniki umieszczone w bazie hydrożelowej, różnią się jednak ilością czynników wzrostu czy transferyn w składzie. Najpopularniejsze produkty Gen Factor to:

  • Gen Factor 01 kontroluje stan zapalny, można go nakładać na skórę podrażnioną po zabiegach kosmetycznych;
  • Gen Factor 02, czyli stymulator zawierający 7% czynników wzrostu, pobudza skórę do regeneracji i odbudowy;
  • Gen Factor 03 przyspiesza gojenie, można go stosować np. po zabiegach obejmujących ingerencję w skórę (m.in. mikronakłuwaniu);
  • Gen Factor Base, czyli bioaktywna, biopolimerowa baza hydrożelowa, która dzięki zawartości wolnej l-argininy pozwala efektywniej zarządzać obrzękiem naczyniowym. 

Preparaty Gen Factor można zakupić u dystrybutorów regionalnych współpracujących z producentem, na przykład w hurtowni kosmetycznej Cosmed24.


*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się