• Home »
  • Sport »
  • Złota odznaka oraz czołowe miejsca oleskich tenisistów podczas obchodów 75-lecia Opolskiego Zwiazku Tenisa Stołowego

Złota odznaka oraz czołowe miejsca oleskich tenisistów podczas obchodów 75-lecia Opolskiego Zwiazku Tenisa Stołowego

Złota odznaka oraz czołowe miejsca oleskich tenisistów podczas obchodów 75-lecia Opolskiego Zwiazku Tenisa Stołowego

Tenisiści OKS-u Olesno uczestniczyli w obchodach 75-lecia istnienia Opolskiego Związku Tenisa Stołowego, które odbywały się w dniach 28-29 października w Zawadzkiem.

Z tej okazji odbyła się uroczysta gala oraz Indywidualny Turniej Jubileuszowy Tenisa Stołowego. Podczas gali wyróżniony został Zdzisław Kleszcz, który otrzymał Złotą Odznakę za zasługi dla PZTS.

W turnieju zagrali młodzi zawodnicy. W roczniku 2009 drugie miejsce zajął Tomasz Mencel, w roczniku 2011 także drugie miejsce objął Dawid Milde, a Piotr Pluta przedział miejsc 9-12.

– Nasi zawodnicy potwierdzili, że stanowią czołówkę województwa w swoich kategoriach wiekowych – komentuje Zdzisław Kleszcz, trener OKS-u. – Otrzymali oni nagrody rzeczowe oraz medale. Już za kilka dni w Praszce zagramy, jak co roku, w Turnieju Niepodległości w Praszce. Dla młodych turnieje to nabieranie doświadczenia, ponieważ grają często przeciwko zawodnikom mniej znanym. Kończąc, jak zawsze namawiam chętnych młodych (7-8lat) do naszej sekcji. Przed nami sporo grania i te najważniejsze, Grand Prix Polski w Zielonej Górze oraz Jastrzębiu Zdrój.

Podziel się