• Home »
 • Informacje »
 • Ochrona przeciwpożarowa i BHP – kompleksowe podejście do spraw bezpieczeństwa

Ochrona przeciwpożarowa i BHP – kompleksowe podejście do spraw bezpieczeństwa

Ochrona przeciwpożarowa i BHP – kompleksowe podejście do spraw bezpieczeństwa

Obowiązkiem każdego właściciela jest dostosowanie posiadanej nieruchomości do przepisów w zakresie ochrony ppoż oraz BHP. W przeciwnym razie budynek nie zostanie oddany do użytku, a gdy już jest eksploatowany, to właściciela mogą czekać poważne konsekwencje prawne i finansowe. Unikniesz tego, korzystając z usług firmy Fire-Staff, która oferuje kompleksowe podejście do spraw bezpieczeństwa. Zachęcamy do zapoznania się z jej ofertą.

Dlaczego warto zaufać firmie Fire-Staff?

Jest przynajmniej kilka powodów, dla których warto zaufać firmie Fire-Staff. Przede wszystkim tworzą ją eksperci o wieloletnim doświadczeniu oraz doskonałej znajomości rynku. Dzięki temu mogą świadczyć kompleksowe usługi w zakresie ochrony przeciwpożarowej i BHP. Przedstawiciele Fire-Staff posiadają niezbędne uprawnienia oraz na co dzień korzystają ze sprawdzonych technologii. Ich usługi spełniają najwyższe rynkowe standardy i są zgodne z przepisami. Obecnie Fire-Staff z powodzeniem współpracuje z firmami oraz różnymi instytucjami. 

Kompleksowe podejście do ochrony przeciwpożarowej i BHP

Ochrona przeciwpożarowa budynków oraz BHP to niezwykle ważne obszary. Nie można ich bagatelizować. Od jakości zabezpieczeń zależy bezpieczeństwo użytkowania danego obiektu. W przypadku miejsc pracy, muszą one spełniać normy związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Powinien o to zadbać pracodawca, który z powodzeniem może skorzystać ze wsparcia firmy zewnętrznej. Sprawdźmy ofertę Fire-Staff. Firma ta oferuje kompleksowe podejście do spraw bezpieczeństwa. 

Usługi przeciwpożarowe

Jednym z podstawowych obszarów działalności Fire-Staff są usługi przeciwpożarowe. Świadczą je doświadczeni eksperci z zakresu pożarnictwa i ochrony ppoż. Wsparcie może dotyczyć wielu aspektów. Szczegółowa współpraca ustalana jest w sposób indywidualny po bezpośrednim kontakcie z przedstawicielem firmy. Kompleksowe usługi ppoż zawierają m.in.:

 • nadzór nad przestrzeganiem polskiego prawa;
 • wykonywanie audytów, opracowań, analiz i ocen zagrożenia dla danego obiektu;
 • wykonywanie instalacji ppoż (zabezpieczenia obiektów);
 • profesjonalne ekspertyzy przeciwpożarowe;
 • współpracę z rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych. 

Ekspertów Fire-Staff cechują przede wszystkim profesjonalizm i pełne skupienie się na potrzebach klienta. Tylko w ten sposób firma ta może korzystnie wpłynąć na bezpieczeństwo przeciwpożarowe budynku. Jako właściciel lub zarządca obiektu, wypełnisz obowiązek prawny oraz unikniesz niepotrzebnych konsekwencji czy też kary finansowej. Warto pamiętać o tym, że w tym wszystkim najważniejsze jest bezpieczeństwo osób, które użytkują dany budynek.

Usługi BHP 

W ofercie Fire-Staff znajdują się również usługi BHP. Obejmują one m.in. wsparcie konsultacyjne czy też przeprowadzanie obowiązkowych szkoleń wstępnych i okresowych. Wszystko po to, aby zadbać o najwyższy standard bezpieczeństwa i higieny pracy w danym obiekcie, minimalizując ryzyko ewentualnych wypadków. Kompleksowa obsługa BHP od Fire-Staff może zawierać:

 • prowadzenie szkoleń BHP w pełnym zakresie;
 • doradztwo w zakresie obowiązujących przepisów i zasad BHP;
 • ocenę i dokumentację ryzyka zawodowego dla danych stanowisk;
 • okresowe przeglądy stanu BHP;
 • audyty BHP;
 • opracowywanie planów ewakuacyjnych i instrukcji;
 • realizację zaleceń służ kontrolujących (np. Sanepid, PIP);
 • zakładanie wymaganych rejestrów BHP.

Szczegółowy zakres współpracy ustalany jest indywidualnie i dostosowywany do realnych potrzeb klienta. Szkolenia dedykowane są zarówno pracownikom, jak i pracodawcom, a ich program i sposób przeprowadzenia jest zgodny z obowiązującymi wymaganiami prawnymi. Dbają o to eksperci Fire-Staff, którzy od lat wspierają firmy i instytucja w zakresie usług BHP i ppoż

Skorzystaj z oferty Fire-Staff

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez ekspertów Fire-Staff. Firma ta od lat buduje pozycję zaufanego partnera biznesowego w obszarze ochrony przeciwpożarowej i BHP. Świadczone przez nią usługi spełniają najwyższe rynkowe standardy i są zgodne z przepisami. Specjaliści Fire-Staff w realizację każdego zadania wkładają swoje pełne zaangażowanie, korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia. Zachęcamy do skorzystania z oferty Fire-Staff oraz do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem firmy. 


*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się