Olescy policjanci podsumowali 2023 rok. Podano wykrywalność przestępstw

Olescy policjanci podsumowali 2023 rok. Podano wykrywalność przestępstw

Olescy policjanci podsumowali 2023 rok. Podczas odprawy służbowej Komendant Powiatowy Policji w Oleśnie insp. Tomasz Kubicki omówił efekty służby policjantów w minionym roku. W odprawie rocznej uczestniczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Rafał Stanisławski.

Komendant Kubicki zaznaczył, że efekty pracy, jakie olescy policjanci uzyskali w minionym roku, są bardzo dobre. Wykrywalność ogólna przestępstw na poziomie ponad 85,5% i wykrywalność w wybranych 7 najbardziej uciążliwych kategoriach przestępstw z wynikiem blisko 72% plasuje oleską komendę na pierwszym miejscu w garnizonie opolskim.

Następnie głos zabrał I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Rafał Stanisławski, który pozytywnie ocenił służbę policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnie. Insp. Rafał Stanisławski podziękował wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym za profesjonalizm i duże zaangażowanie w pracy oraz podziękował samorządowcom za wsparcie lokalnej jednostki policji.

Podczas odprawy głos zabrali również starosta oleski Roland Fabianek, burmistrz Olesna Sylwester Lewicki i prokurator rejonowy w Oleśnie Daniel Jakubiec. Podczas swoich przemówień goście podkreślali dobrą współpracę z oleską policją, zaangażowanie w służbę społeczeństwu jak i stale rosnącą poprawę bezpieczeństwa mieszkańców powiatu oleskiego.

Na zakończenie szef oleskich policjantów insp. Tomasz Kubicki jeszcze raz podziękował za dobrą pracę w 2023 roku Podziękował również wszystkim służbom i instytucjom współpracującym na co dzień z policją. Podkreślił, że efekty zeszłorocznej pracy to wynik profesjonalizmu i dużego zaangażowania w służbie wszystkich funkcjonariuszy i pracowników cywilnych tworzących od lat zgrany i doświadczony zespół.


*- Informacja i zdjęcia: KPP Olesno.

Podziel się