Mistrzowie grają po mistrzowsku

Mistrzowie grają po mistrzowsku

Broniący tytułu mistrza opolskiej III ligi LMKS Piast Iskra Pimat Gorzów Śląski gra po mistrzowsku i po czterech meczach ma 12 punktów.

Grający u siebie LKS Miraż Głubczyce został doszczętnie rozbity przez siatkarzy z Gorzowa Śląskiego. Zwycięstwa w setach dwa razy do piętnastu i raz do trzynastu mówią same za siebie.

– Cała drużyna w Głubczycach rozegrała bardzo dobre spotkanie – relacjonuje Bogdan Pawlak, trener Iskry. – Po raz kolejny zagrała cała “dwunastka” meczowa. W przyjęciu bardzo dobrze grali Gibek, Kostrzewa i Garncarek. W bloku rządzili Huć, Kopytnik oraz Kabała. Swoje ataki kończyli Kalinowski z Nogą. Świetną robotę w przyjęciu i w obronie robili nasi libero w tym meczu Pinkosz i Dąbrowny. Świetne rozgrywał Wesołowski.

Lidera opolskiej III ligi będzie można zobaczyć w hali Gorzowa Śląskiego w sobotę 15 listopada o godz. 17.00 w meczu z trzecim SPS-em Głogówek.

LKS Miraż Głubczyce – LMKS Piast Iskra Pimat Gorzów Śląski 0:3

(15:25, 15:25, 13:25)

Iskra: Wesołowski, Kalinowski, Noga, Kostrzewa, Gibek, Garncarek, Huć, Kopytnik, Kabała, Pinkosz(L), Dąbrowny(L). Trener Bogdan Pawlak.

Zdjęcia z meczu można zobaczyć tutaj: https://www.facebook.com/LksMirazGlubczyce?fref=ts

Podziel się