Siatkówka na najwyższym poziomie w Dobrodzieniu

Siatkówka na najwyższym poziomie w Dobrodzieniu

W dniach 18-19 lipca na boiskach plażowych przy ulicy Piastowskiej w Dobrodzieniu odbędzie się turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej mężczyzn – Beach Volley Tour Dobrodzień Open 2015. Imprezę organizuje Dobrodzieński Ośrodek Kultury i Sportu, a odbędzie się ona w ramach obchodów Dni Dobrodzienia. W turnieju zagrają czołowi siatkarze plażowi z naszego kraju, którzy będą rywalizować o punkty do prowadzonego przez Polski Związek Piłki Siatkowej rankingu. Pary, które zbiorą najwięcej punktów w turniejach eliminacyjnych zagrają w turnieju finałowym (24 pary). Finał odbędzie się pod koniec sierpnia. To tam wyłoniony zostanie mistrz Polski seniorów w siatkówce plażowej na rok 2015.

– Tak jak przed rokiem mam nadzieję zobaczyć na turnieju zawodników grających w siatkówkę plażową na najwyższym krajowym poziomie – mówi Tomasz Sikora, organizujący turniej pod egidą DOKiS – W tym celu zapewniliśmy sporo nagród, w tym pulę 3.000 zł dla najlepszych czterech par.

W sobotę 18 lipca od godz. 9.00 rozpoczną się gry eliminacyjne, a turniej główny z udziałem najlepszych 16 par odbywać się będzie w sobotnie popołudnie i zakończy następnego dnia ok. godz. 17.00. Finały o 3 i 1 miejsce oraz uroczyste wręczenie nagród odbędą się w niedzielę ok. godz. 16.00. Wstęp na turniej jest darmowy.

Więcej informacji na portalu www.sportdobrodzien.pl

A tak wyglądał “Dobrodzień Open” rok temu: Wielka siatkówka w turnieju Dobrodzień Open

Podziel się