Intuicja trenera Krawczyka nie zawiodła

OKS Olesno kontynuuje serię zwycięstw. Tym razem pokonał na wyjeździe Czarnych Otmuchów 0-3 po dwóch bramkach Kamili Jasiny i jednej Bartosza Kowalczyka.

Można powiedzieć, że zgodnie z planem oleśnianie dopisują trzy punkty na swoje konto, bowiem grali przeciwko najsłabszej drużynie w tym sezonie.

Grzegorz Krawczyk popisał się trenerską intuicją wystawiając w pierwszym składzie Jasinę, który wcześniej w trzech meczach nie zagrał ani minuty. Wspomniany napastnik już w 18. minucie wpisał się na listę strzelców, a tuż przed przerwą podwyższył wynik.

W 60. minucie szkoleniowiec oleśnian wprowadził na boisko Kowalczyka w miejsce Jasiny, a ten chwilę później ustalił rezultat na 0-3.

To już czwarta wygrana OKS-u Olesno z rzędu, który powoli pnie się w tabelowej drabince.